Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
SOLGT
Hitachi ZX210LC-3
Modellår
2008
CE-merket
Ja
Arbeidstimer
11 760
Vekt
22 200 kg
Pris
300 000 kr (ekskl. mva.)
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Beskrivelse
Hitachi ZX210LC-3 2008
Følger med graveskuff med tenner
- Spesifikasjoner:
- Graveskuff med tenner
- Med Tilleggshydraulikk
- Opplegg til rototilt
- Sentralsmøring
- Maskinen er CE-merket
- Maskinen selges av Einar Pedersen i PN Prosjekt AS som har drevet med kjøp og salg av maskiner siden tidlig 2000-tallet. Har du spørsmål er det bare å ta kontakt med han direkte på tlf 918 05 402.
- Finansiering: Vi kan være behjelpelige med finansiering gjennom samarbeidspartnere i Brage Finans eller DNB.
- Innbytte: Hvis du har en maskin du ønsker å bytte inn eller kanskje bare vil selge så kan Einar gi deg en gratis prisvurdering.
- Transport: Vi har egen lastebil som tar opp til 15 tonn og hvis ikke det duger så har vi et godt nettverk av transportører som kan levere nesten hvor som helst i Norge til gode betingelser.
- Reservedeler til maskiner: PN Prosjekt AS eier Dryg.no, hele Norges nettbutikk for deler og utstyr til anleggsmaskiner.
Spesifikasjoner
- Årsavgift
- Les mer
- Kjøretøygruppe
- Gravemaskin
- Modellår
- 2008
- Chassis nr. (VIN)
- 00601784
- Førerhustype
- Lukket
- Understell
- Annet
- Vekt
- 22 200 kg
- Arbeidstimer
- 11 760
- Tilleggshydraulikk
- Ja
- CE-merket
- Ja
- Samsvarserklæring
- Nei
- Vedlikeholdsavtale
- Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
PN PROSJEKT AS
Se butikkside på FINNForhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.