Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Suzuki GSX-R 600
2003
59 000 km
599 cc
114 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Selger min flotte GSX-R 600 da jeg dessverre må prioritere andre ting. Disse begynner å bli samleobjekt og er en helt rå kjøremaskin!
Denne er velholdt, har originale kåper og fremstår i god stand! Montert de riktige delene og lyden i den er bare helt sinnsyk!!
Var på service og full vårsjekk for noen dager siden, her ble det skiftet olje + filter, kontrollert dekktrykk, smurt og strammet kjede og det ble montert quadlock + USB uttak.
Fikk skryt av hvor pen sykkelen var og hvor bra den var i ramme og motor. Har bilde av kvittering så dette kan selvfølgelig sendes ved interesse.
Dekk og bremseklosser er bra og er klare for mange flere mil.
Specliste:
- Yoshimura effektanlegg
- Vortex fotpinnesett
- Custom og lite synlig skiltramme
- CRG RG2 justerbar bremse hendel
- CRG RG2 justerbar clutch hendel
- Frame sliders
- Bar end sliders
Følger med depostøtte og baksete (kan byttes ut med ego deksel)
Kan vurdere innbytte i bil
Må ses og oppleves for riktig inntrykk
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Suzuki
- Modell
- GSX-R 600
- Modellår
- 2003
- Type
- Sport
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 114 hk
- Slagvolum
- 599 cc
- Kilometerstand
- 59 000 km
- Vekt
- 188 kg
- Farge
- Blå
- Registreringsnummer
- KL2928
- Chassis nr. (VIN)
- JS1BG111200116241
Utstyr
- Effektanlegg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.