Bildegalleri

Inaktiv

DRØMMEBOLIG I ALFAZ DEL PI /​ ALBIR MED KORT AVSTAND TIL NORSKE SKOLEN

Kart med kartnålAlfaz del Pi - Albir, Costa Blanca nord
PrisantydningEUR 1 340 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Enebolig
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
4
Primærrom
350 m²
Byggeår
2000
Renovert år
2023
Meter over havet
60

Fasiliteter

Balansert ventilasjon
Balkong/Terrasse
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Golfbane
Offentlig vann/kloakk
Utsikt
Innlagt strøm
Innlagt vann
Turterreng

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Om eiendommen

Beliggenhet

Generelt

Er du på utkikk etter en drømmebolig i Spania? Da bør du ta en titt på denne fantastiske villaen i Alfas del Pi, som ligger kort vei fra stranden i Albir og 15 minutter fra Benidorm. Denne villaen har alt du kan ønske deg av komfort, design og kvalitet.

 

Villaen er totalrenovert i 2023, og har et moderne og elegant uttrykk. Boligen har et boareal på 350 kvadratmeter, fordelt på to etasjer + kjeller.

 I første etasje finner du en romslig stue kombinert med spisestue som har store vinduer som slipper inn mye lys. Det er integrert ledlys i tak for stemningsfulle kvelder. Her er det også en åpen kjøkkenløsning med integrerte hvitevarer og en stor øy. I tillegg er det et soverom/kontor, separat baderom og en flott hall som inkluderer trapp fra kjeller til 2 etasje.  Det er direkte tilkomst fra garasje i kjeller og inn i huset.

 

I andre etasje er det tre soverom, to med eget bad og garderobe. Det største soverommet har også en walk-in closet og en privat terrasse med utsikt over hagen og bassenget. På terrassen er det en jacuzzi med utsikt mot skyline i Benidorm.

 

Uteområdet er like imponerende som inneområdet. Her har du en stor tomt på 1250 kvadratmeter, med en velstelt hage, en terrasse med spiseplass, en pergola med sittegruppe, og et utekjøkken med grill og vask med både varmt og kaldt vann.. Det mest iøynefallende er det flotte bassenget, som har en lengde på 11 meter og en bredde på 5 meter. Bassenget har en belysning som skaper en magisk stemning om kvelden. Det er også laget lekeområde med Petanquebane som har Led-belysning og puttinggreen for golf.

 

Villaen har mange andre fordeler, som gulvvarme, aircondition, filtrert vann som gjør at man kan drikke vann fra springen, alarm, garasje, bod, elektriske persienner, doble vinduer, osv. Det er montert solcelleanlegg på tak med stor batteripakke slik at man er selvforsynt med strøm.  Villaen er også fullt møblert og klar til å flytte inn.

 

Denne villaen er en unik mulighet for deg som vil ha en luksuriøs og moderne bolig i et rolig og trygt område, men samtidig nær alle fasiliteter og attraksjoner. Norske skolen ligger også i nærheten.

Adkomst/Tomteforhold

Innhold

Standard

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Kart med kartnålAlfaz del Pi - Albir, Costa Blanca nord

Annonseinformasjon

FINN-kode337554228
Sist endret14. jan. 2025 13:39
ReferanseKP4154

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.