Bildegalleri
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2024/6/vertical-2/15/7/345/921/697_7ec0a839-a69d-4476-91bf-dbd38f129bbf.jpg)
FANTASTISKE VILLAER MED UTSIKT OG GANGAVSTAND TIL NORSKE SKOLEN I ALFAZ DEL PI
Alfaz del Pi - Albir, Costa Blanca nordNøkkelinfo
- Beliggenhet
- Ved sjøen
- Boligtype
- Enebolig
- Soverom
- 3
- Bruksareal
- 227 m²
- Byggeår
- 2024
Fasiliteter
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Om eiendommen
Beliggenhet
Generelt
Fantastiske villaer med sjøutsikt og beliggende i gangavstand fra Norske Skolen
Dette eksklusive prosjektet bestående av frittliggende eneboliger med privat svømmebasseng har en magisk beliggenhet.
Villaene vil bli bygget i eksklusiv standard med svømmebasseng, solcellepaneler, mulighet for underetasje (valgfritt), Høykvalitets kjøkkeninnredning med porselens benkeplater, LED-Spotlights i hele huset + utendørs belysning er inkludert, Klimaanlegg (varme og kjøling) via luftkanaler med sonekontroll, ventilasjonssystem med varmegjennvinning.
Soverommene i villaens øverste etasje er designet for å maksimere den fantastiske utsikten over Middelhavet og fjellrekken Sierra Helada. Boligene er svært energieffektive og gir bedre termisk og akustisk isolasjon samtidig som de opprettholder luftkvaliteten inne i huset og gir perfekt naturlig belysning.
Beliggende i det velkjente Skandinavia-området i Alfáz del Pi, kun noen få kilometer unna Albir-stranden, hvor det krystallklare vannet og Sierra Helada med utallige ruter og aktiviteter gjør det til en av de beste områdene på Costa Blanca.
Alfaz del Pí sentrum er i gangavstand med sine restauranter og butikker, samt Norske Skolen er i nabolaget. Så dette er den perfekte bolig for familien som vil flytte til Spania med barn i skolealder.
Adkomst/Tomteforhold
Innhold
Standard
Ta kontakt med selger for komplett informasjon
Nærområdet
Kolstad Property
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.