Bildegalleri

Mijas Costa | Nydelig penthouse med stor terrasse | 2 sov | 2 bad | God beliggenhet
Miraflores, Mijas Costa, Costa del SolNøkkelinfo
- Beliggenhet
- Ved sjøen
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 2
- Bruksareal
- 80 m²
Fasiliteter
Visning
Om eiendommen
Beliggenhet
Miraflores, beliggende i Mijas Costa, er en populær destinasjon som tiltrekker seg både lokalbefolkningen og turister med sin vakre beliggenhet ved Middelhavet. Dette området er kjent for sitt rolige og fredelige miljø, og tilbyr et utvalg av fasiliteter og aktiviteter for beboere og besøkende. Med sin imponerende golfbane, shoppingmuligheter, restauranter og barer, samt vakre strender i nærheten, tilbyr Miraflores en livsstil som appellerer til de som søker både avslapning og underholdning.
Generelt
Utforsk denne eksklusive toppleiligheten, perfekt plassert under den strålende spanske solen på Costa del Sol. Beliggenheten er ideell, plassert nært La Cala de Mijas, og tilbyr en unik kombinasjon av luksus, komfort og naturskjønne omgivelser. Den nylig renoverte sørvendte toppleiligheten har et moderne interiør med marmorgulv og romslige gulv-til-tak-vinduer, som skaper en atmosfære av lys og rom. Det sentrale klimaanlegget gir komfort året rundt, perfekt for å nyte både sommervarme og kjøligere vintervær. Denne eksklusive eiendommen inkluderer alle møbler, med høykvalitets kjøkkeninnredning og integrerte hvitevarer. Romslige garderober på soverommene legger til bekvemmelighet, og det separate en-suite badet på hovedsoverommet gir ekstra komfort. Det mest sjarmerende trekket ved denne leiligheten er den solfylte terrassen, tilgjengelig fra alle rom. Med et areal på omtrent 100 m², inkludert et delvis overbygd område på ca. 40 m², tilbyr terrassen et utekjøkken, badstue, utedusj og komfortable sitteplasser for å nyte utsikten over bassenget, hagen og fjellene. For praktisk oppbevaring inkluderer leiligheten en privat parkeringsplass i en lukket underjordisk garasje, samt en bod. Med en beleilig beliggenhet, er Malaga flyplass kun en 25-minutters kjøretur unna, og Marbella sentrum er 15 minutter unna med bil. Stranden, restauranter og strandbarer er innen gangavstand, og tennis- og paddle-tennissenteret ligger ca. 300 meter unna. For golfentusiaster er området et paradis med flere golfbaner bare en kort kjøretur unna, slik at du kan nyte din favoritthobby på forskjellige baner hver dag hvis du ønsker det.
Adkomst/Tomteforhold
Om oss
Costa del Sol Property – Alt på norsk og med kundene i fokus
Costa del sol property A.S ble stiftet 01.01.2018 av Thomas Kjærrgård
- Norsk aksjeselskap med kontor i Norge og Spania.
- Vi har tilgang på alle bruktboliger på Costa del Sol, uansett prisklasse. Se vår hjemmeside: www.cdsproperty.no
- Markedets beste ettersalg-service.
- Utleietjeneste for våre kunder.
- Den juridiske prosessen ifm b.l.a kjøpekontrakt foregår på norsk mot kunde.
- Vi utfører praktisk arbeid, tilrettelegging og oppfølging av kunden under bygging kostnadsfritt.
- Vi tilbyr finansiering i spanske banker.
Kundereferanser
Vi selger og markedsfører alle prosjekter på solkysten og det mest ryddige for alle parter er dedikert samarbeid. Vår viktigste kjerneverdi er fornøyde kunder.
Les hvilken erfaring våre kunder har med oss. Klikk på kundereferanser eller kopier lenken; https://cdsproperty.no/no/testimonials/
Innhold
Standard
Ta kontakt med selger for komplett informasjon
Nærområdet
COSTA DEL SOL PROPERTY anno 2016
Annonseinformasjon
FINN-kode | 352283141 |
---|---|
Sist endret | 23. sep. 2024 16:10 |
Referanse | CDSP4682323 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.