Bildegalleri

Penthouse med fantastisk havutsikt, innendørs minibasseng/​jacuzzi og eget fitnessrom

Kart med kartnålUlica Kraljevine Norveške I 3, 22202 Primošten, Kroatia
PrisantydningEUR 610 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Leilighet
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
3
Bruksareal
167 m²
Tomteareal
597 m² (eiet)
Byggeår
2016
Energimerking
B
Sengeplasser
6
P-plasser
2

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Utsikt
Vaktmester-/vektertjeneste
Fiskemulighet
Innlagt strøm
Innlagt vann
Strandlinje
Turterreng

Visning

Visning på kort varsel frem til 8. august. Ellers etter avtale, gjerne med et ukers varsel.

Beskrivelse

Velkommen til en lys og romslig penthouseleilighet med åpen havutsikt i et flott boligfelt i Primosten i Kroatia. Du får et deilig innendørs minibasseng/jacuzzi med direkte utgang til terrassen, et stort velutstyrt fitnessrom i sokkeletasjen som som bare tilhører denne leiligheten og din egen garasje.

Innhold:
Her får du tre soverom, to bad og en stor, åpen stue med kjøkken.
Midt i leiligheten finner du et deilig innendørs minibasseng/jacuzzi med direkte utgang til terrassen. Alle rom har egne utganger til terrasse, så her kan du virkelig nyte solen og frisk luft gjennom hele dagen.
Kjøkkenet er fullt innredet med integrerte hvitevarer, og det er TV-, internett-, satellitt-TV- og telefontilkobling i alle rom.

Eget treningsrom – kun for deg!
I sokkeletasjen får du et stort og godt utstyrt treningsrom og bordtennisrom som bare tilhører denne leiligheten. Her er det også en felles WC – praktisk når du trener eller har besøk.

Egen garasje og smarte fellesløsninger.
Du får din egen garasje, og i tillegg finnes det et felles vaskerom i sokkeletasjen med plass til både vaskemaskin og tørketrommel for denne leiligheten. Vaskemaskin er også integrert på kjøkkenet, for ekstra fleksibilitet.

Skjermet uteområde med fine detaljer.
Uteområdet er pent opparbeidet med hage, beplantning, støttemurer og utelys. Hagen er inngjerdet, og porten ved innkjøringen er fjernstyrt og kan låses – så her bor du både trygt og skjermet. Det er også en felles parkeringsplass på tomten.

Ønsker du å ta en titt? :) Se videovisningen på https://youtu.be/VavRDHGZC4g

Det er bare 650 meter til stranden og ca. 8 minutters gange til den livlige gamlebyen, med koselige restauranter, barer og småbutikker.

Leiligheten er en del av et lite, trivelig sameie med fem enheter, omgitt av en frodig, usjenert hage med middelhavsplanter. Hele boligfeltet består av seks hus med totalt 25 leiligheter – her bor det hyggelige norske og svenske eiere som har skapt et godt naboskap. Det gode samarbeidet med det lokale miljøet har faktisk ført til at gaten fikk navnet Kongeriket Norges gate (Ulica Kraljevine Norveške)!

Området har en ny og komplett infrastruktur, sjeldent å finne i etablerte byer og tettsteder rundt omkring ved den kroatiske kysten. Leiligheter omringes av brede asfalterte veier, nytt vann-, kloakk- og strømnett, samt kablet internett.

Primostens strender er verdenskjent for rent sjøvann og blir ofte utpekt blant topp destinasjoner i den sammenhengen. Senest her i 2024: https://www.europeanbestdestinations.com/best-of-europe/best-hidden-gems-in-europe/

Eiendommen har gyldig byggetillatelse og brukstillatelse, samt godkjent energisertifikat.
Eierforhold i orden, selgeren står i Grunnboken som eier av leiligheten.

Leiligheten er innflyttingsklar. Den har vært generelt veldig lite brukt, utelukkende av eieren selv. Leiligheten fremstår derfor nesten som ny.

Penthousen selges direkte av eier i denne annonsen, noe som gjør at man slipper meglerkostnader. Hvis ønskelig, kan en av tre lokale eiendomsmeglere bistå i kjøpsprosessen. Det vil i så fall medføre ekstra kostnader for både kjøper og selger.

Adkomst

Primosten er et meget populært reisemål på den kroatiske kysten. Det er kun 35 minutters kjøreavstand fra lufthavn Split og 1 timers kjøreavstand fra Zadar lufthavn. Det tar en halv time å kjøre til motorveien som bringer deg like fort og enkelt mot nord (3 t til Zagreb) som sør (3 t til Dubrovnik).
Lokal busstasjon med gode lokale og regionale bussforbindelser ligger ca. 400 meter fra eiendommen.

Standard

* Eik parkett og malte vegger i stuen og soverommene, samt i fitnessrommet.
* Keramiske fliser (gjennomfarget) i baderommene, entre og på terrassene, samt i mini-bassenget
* Epoxy gulv i garasjen
* Elektriske varmekabler i baderommene.
* Innbruddssikker og brannsikker inngangsdør.
* Porttelefon med kamera
* ALU terrassedører og vinduer.
* Terrasserekkverk i rustfritt stål kombinert med gjennomsiktig sikkerhetsglass.
* Air condition i stuen og alle soverom. Splitsystem av toppmerke Daikin. Kan brukes til både avkjøling og oppvarming. Fjernkontroll og adskilt styring for hvert rom. Ytre enhet på taket.
* Felles satellitt antenneanlegg. Sat-TV uttak i stuen og hvert soverom.
* Kablet internett med uttak i stuen og hvert soverom.
* Innkjøringsport med fjernkontroll.
* Garasjeport (aluminiumdør) med fjernkontroll.
* Trappeoppgang med naturlig granittstein og rekkverk i rustfritt stål kombinert med gjennomsiktig sikkerhetsglass.
* Vegghengte WC-er og servantskap i baderommene. Servanter i porselen. Ettgrepskran fra Grohe. Downlights i taket. Speilskap med belysning.
* Opparbeidede utearealer, steinlagt og beplantet. Støttemurer steinlagt med naturlig stein.
* Automatisk avrøykingssytem i trappeoppgangen. Brannslukkingsapparater og nødutgangsskilt på hver etasje og i garasjen.
* Fullt utstyrt IKEA-kjøkken med kjøl- og fryseskap, stekeovn, induksjonskokeplater, sterk kjøkkenvifte, vaskemaskin, oppvaskmaskin og oppvaskkum, samt kjøkkenbelysning.
* Møbler, TV (4K Ultra HD Smart TV 55'' Samsung), høyttaler (Sony med BT streaming).
* Utstyr for fitness.
* Høykvalitets bordtennisbord (ITTF godkjent konkurransebord).

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Kart med kartnålUlica Kraljevine Norveške I 3, 22202 Primošten, Kroatia

Profilinfo

Du må være logget inn for å se profilen

Annonseinformasjon

FINN-kode361697712
Sist endret24. mars 2025 17:58

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.