Bildegalleri

Sotogrande

Sotogrande - Nydelig luksusleiligheter ved sjøen - Alt av fasiliteter i området

Kart med kartnålSotogrande, Costa del Sol
PrisantydningEUR 1 109 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Leilighet
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
3
Boligareal
218 m²

Fasiliteter

Balansert ventilasjon
Balkong/Terrasse
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Golfbane
Lademulighet
Offentlig vann/kloakk
Utsikt
Vaktmester-/vektertjeneste
Innlagt strøm
Innlagt vann
Turterreng

Visning

Ring +47 911 79 576
info@cdsproperty.no
www.cdsproperty.no

Om eiendommen

Beliggenhet

Plassert midt i den vakre naturen og omgitt av luksuriøse eiendommer i Sotogrande. Komplekset består av 30 private boliger fordelt på 6 bygninger, hver med kun 3 etasjer og 2 leiligheter per etasje. Leilighetene på bakkeplan vil ha egne hager, de i andre etasje vil ha romslige terrasser, mens toppetasjen vil tilby eksklusive penthouseleiligheter. Beboerne kan glede seg over enestående panoramautsikt og toppmoderne fasiliteter, som inkluderer to utendørs svømmebasseng for både barn og voksne, et oppvarmet innendørsbasseng, en gastrobar, et treningsstudio, samt et fullt utstyrt samarbeidssenter med møterom. Komplekset er en inngjerdet og sikker bolig, med overvåkning og kontrollert adgang. I tillegg vil det tilby hotellinspirerte tjenester som boligvedlikehold, concierge, rengjøring og eiendomsforvaltning.

Generelt

Plassert midt i den vakre naturen og omgitt av luksuriøse eiendommer i Sotogrande. Komplekset består av 30 private boliger fordelt på 6 bygninger, hver med kun 3 etasjer og 2 leiligheter per etasje. Leilighetene på bakkeplan vil ha egne hager, de i andre etasje vil ha romslige terrasser, mens toppetasjen vil tilby eksklusive penthouseleiligheter. Beboerne kan glede seg over enestående panoramautsikt og toppmoderne fasiliteter, som inkluderer to utendørs svømmebasseng for både barn og voksne, et oppvarmet innendørsbasseng, en gastrobar, et treningsstudio, samt et fullt utstyrt samarbeidssenter med møterom. Komplekset er en inngjerdet og sikker bolig, med overvåkning og kontrollert adgang. I tillegg vil det tilby hotellinspirerte tjenester som boligvedlikehold, concierge, rengjøring m.m Både naturparken Alcornocales og Gibraltar ligger ca 25 km unna, elegante Puerto Banus - 38 km, Marbella - 44 km. Ikke gå glipp av muligheten til å oppleve denne flotte eiendommen. Ta gjerne kontakt med oss for en personlig visning – vi gleder oss til å vise deg ditt fremtidige hjem.

Adkomst/Tomteforhold

Enkel adkomst fra A7

Om oss

Costa del Sol Property – Alt på norsk og med kundene i fokus

Costa del sol property A.S ble stiftet 01.01.2018 av Thomas Kjærrgård

  • Norsk aksjeselskap med kontor i Norge og Spania.
  • Vi har tilgang på alle bruktboliger på Costa del Sol, uansett prisklasse. Se vår hjemmeside: www.cdsproperty.no
  • Markedets beste ettersalg-service.
  • Utleietjeneste for våre kunder.
  • Den juridiske prosessen ifm b.l.a kjøpekontrakt foregår på norsk mot kunde.
  • Vi utfører praktisk arbeid, tilrettelegging og oppfølging av kunden under bygging kostnadsfritt.
  • Vi tilbyr finansiering i spanske banker.

 
Kundereferanser

Vi selger og markedsfører alle prosjekter på solkysten og det mest ryddige for alle parter er dedikert samarbeid. Vår viktigste kjerneverdi er fornøyde kunder.
Les hvilken erfaring våre kunder har med oss. Klikk på kundereferanser eller kopier lenken; https://cdsproperty.no/no/testimonials/

Innhold

Standard

Høy standard.

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Kart med kartnålSotogrande, Costa del Sol

Annonseinformasjon

FINN-kode367867224
Sist endret22. sep. 2024 07:45

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.