Bildegalleri

Unik villa med 6 soverom og privat basseng

Costa Blanca sør
PrisantydningEUR 480 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Enebolig
Soverom
6
Primærrom
461 m²
Tomteareal
825 m²
Byggeår
1990

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Peis/Ildsted
Innlagt strøm
Innlagt vann
Turterreng

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Om eiendommen

Beliggenhet

Bygget i 1990, denne uavhengige villaen som ligger i La Marina (San Fulgencio) tilbyr seks soverom og seks bad, med 461 m² bygd plass på en 825 m² stor tomt. Eiendommen er sørvendt og inkluderer et privat basseng (med et automatisk bassengdekke), flere terrasser og hager designet for både avslapning og praktisk bruk.

Innvendig har villaen innebygde garderober, klimaanlegg og peis, noe som sikrer komfort hele året. Takterrassen inkluderer badstue og treningsstudio, mens solcellepaneler bidrar til energieffektivitet. Det er også en kjeller med ekstra lagringsplass, et vaskerom og en garasje, samt en carport for ekstra parkering.

Uteområdet er ideelt for å underholde, med overbygd spiseplass og utendørs kjøkken. Bassengområdet har plass til å slappe av eller arrangere sammenkomster. Et alarmsystem gir sikkerhet, og boligen tilbys møblert for umiddelbar bruk.


For mer informasjon, eller for å avtale visning, ta kontakt med oss. 

Generelt

Adkomst/Tomteforhold

Innhold

Standard

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Costa Blanca sør

Annonseinformasjon

FINN-kode384350481
Sist endret09. des. 2024 14:17
ReferanseA-003304

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.