Bildegalleri

MARBELLA - NYDELIG SYDVESTVENDT LEILIGHET I ELVIRIA DEL SOL
Costa del SolNøkkelinfo
- Beliggenhet
- Ved sjøen
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 2
- Bruttoareal
- 106 m²
- Boligareal
- 78 m²
Visning
Om eiendommen
Beliggenhet
I POPULÆRE ELVIRIA DEL SOL
Velkommen til Heidi Bråteng - eiendomsmegleren med lengst erfaring på Costa del Sol!
Vinner av Marbellas Næringslivspris!
Generelt
BE OM VIDEOVISNING!
Sydvestvendt leilighet på bakkeplan i Elviria del Sol, Marbella øst.
Nydelig, praktisk beliggende leilighet på bakkeplan i et meget eksklusivt sameie i Elviria, Marbella øst. Leiligheten har to romslige soverom og et stort bad. Åpen kjøkkenløsning mot spisestue med barområde, samt vaskerom. Stuen har direkte utgang til den delvis overbygde terrassen, som er svært romslig.
Komplekset har 18 blokker, med 10-11 leiligheter per blokk, designet i middelhavsstil, omgitt av store grøntarealer, eksotiske planter, blomster og frukttrær.
Fasilitetene er: sosial klubb, restaurant, 2 svømmebassenger, ett av dem med barnebasseng, 2 tennisbaner og en minigolfbane. Gangavstand til det meste, også til stranden og Nikki Beach. Perfekt eiendom enten som permanent bolig eller fritidsbolig.
Gangavstand til supermarkeder, banker, restauranter, apotek, frisører, posttjenester, leger, tannleger, etc. I nærheten finner du Hotel Don Carlos, La Cab ne Beach Club på Hotel Los Monteros, samt flere 18-hulls golfbaner som Santa Maria Golf, Santa Clara Golf, Greenlife og Marbella Golf.
Soverom: 2
Bad: 1
Areal: 78 m²
Terrasse: 28 m²
Totalt: 106 m²
SEGARRA & BRÅTENG S.L., Heidi Bråteng med over 30 års erfaring fra eiendomsmarkedet på Costa del Sol. Født i Trondheim og har bodd i Spania siden 1984.
Vi har alltid et stort tilbud av eiendommer i alle prisklasser, samtidig som vi har tilgang til alt av nybygg på kysten.
Vi kjenner godt nordmenns krav, og vårt mål er alltid å finne den eiendommen som møter alle krav våre klienter har. Vi har spesialisert oss på Costa del Sol og det norske markedet, men har også et stort antall klienter fra andre Europeiske land.
VISNINGSTURER - Vi skreddersyr visningsturer til den enkelte klients ønsker og behov, og tilbyr leie av komfortabel utsiktsleilighet under oppholdet! Leiligheten har gangavstand til golfbane og Michelin restaurant.
Det er fascinerende å arbeide i dette markedet, som hele tiden er i hurtig endring. Det er nettopp den multikulturelle miksen, som gjør Costa del Sol til det perfekte sted å bo og feriere.
Vi er svært selektive og vi presenterer alltid eiendommer som gir verdi for pengene, uansett prisnivå. Mer enn 30 års erfaring har lært oss hvilke byggeprosjekter vi kan anbefale og hvilke som bør frarådes. Intet oppdrag er for stort eller for lite for oss!
Kontakt oss gjerne også om du ønsker å selge din eiendom på Costa del Sol. Velg tjenester fra vår totalpakke, som blant annet består av verdivurdering, annonsering, rådgivning, boligstyling, evt. oppgraderinger, etc.
Har du kjøpt eiendom gjennom oss, følger vi deg tett opp etter kjøpet og tilbyr et stort utvalg av tjenester gjennom våre partnere, som rehabilitering av bad og kjøkken, generell oppussing, innkjøp og koordinering, vaktmestertjenester, rengjøring, utleie og mye annet.
Vi ønsker deg varmt velkommen til oss!
OBS! Alle kartposisjoner er omtrentlige! Ta kontakt for eksakt beliggenhet. Alle priser i Euro. Oppgitte arealer kan avvike fra Norsk standard.
Velkommen innom vårt kontor i Elviria! Vi holder åpent hverdager fra 10.00-18.30 og på lørdager fra 10.00-14.00.
Adkomst/Tomteforhold
Innhold
Standard
Ta kontakt med selger for komplett informasjon
Nærområdet

Real Estate Segarra & Bråteng
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.