Bildegalleri

Le Suquet / Stanislas / Riou

Nydelig havutsikt for denne flotte leiligheten i Cannes i gangavstand til stranden og gamlebyen

Cannes, Alpes-Maritimes
PrisantydningEUR 799 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Leilighet
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
3
Primærrom
80 m²
Renovert år
2022
Energimerking
C
P-plasser
1

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Offentlig vann/kloakk
Utsikt
Innlagt strøm
Innlagt vann
Turterreng

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Om eiendommen

Beliggenhet

Leiligheten ligger nær alt, men i et ettertraktet nabolag, stille og rolig til. Det er kort gangavstand til:
- De fineste strendene i Cannes (Plages du Midi): 700 meter.
- Gamlebyen (Le Suquet): 500 meter.
- Matbutikker og restauranter: 300 meter.
- Rådhuset: 800 meter

Togstasjonen ligger ca. 15 minutter unna til fots, med kort vei til Antibes, Juan les Pins, Cagnes sur Mer, Nice og Villefranche på østsiden (Menton, Monaco og Roquebrune Cap Martin ligger litt lenger unna), og mot vest, til Mandelieu, Théoule sur mer, Agay, Le Trayas, Saint Raphael og Fréjus (ingen tog til Sainte Maxime eller Saint Tropez). Det er også gode bussforbindelser tre minutter unna, til Mougins, Le Cannet osv.

Generelt

Nyrenovert leilighet med veldig fin panoramautsikt over havet fra øst til vest.

Lett å parkere i gaten rett foran, eller på fellesplassen.

Denne leiligheten er en sjelden kombinasjon av kort gangavstand til alt og fin sjøutsikt, uten sjenanser og innsyn.

Ordentlig utleiemaskin, med godt over 200 døgn i året gjennom FranskBoligs utleietjenester.

Adkomst/Tomteforhold

Les gjennom vår kjøperguide på 354 sider!

Denne finner du på www.franskbolig.no.

Innhold

Lys entré med skapplass.
Romslig og lys stue med åpen kjøkkenløsning (helt nytt kjøkken). Utgang til sør-vestvendt terrasse på 14 m2 med veldig flott panoramautsikt over Middelhavet (bedre enn på bildet) og Esterel fjellet.
To dusjbad, hvert med toalett.
Tre soverom med garderobeskap. Et soverom har utgang til en stor balkong med åpen utsikt mot grønt areal. Et av soverommene har også utgang til terrassen med havutsikt.
Ingen svømmebasseng, men stranden ligger bare 700 meter unna.
Garasjen kan kjøpes i tillegg for € 30 000.

Standard

Fullstendig renovert. Gjenstående syv års garanti på det meste iht fransk lov (ti års garantiloven).

Om FranskBolig

FranskBolig er den største skandinaviske boligjegeren, og den eneste norske virksomheten spesialisert kun på Frankrike
. Juridisk, administrativ og teknisk bistand gjennom hele kjøps- eller salgsprosessen overalt i Frankrike
. Flytende i fransk også
. Godt over 1 000 transaksjoner siden 2007 for norske kjøpere og selgere, enten som kjøpsmegler, salgsmegler eller ekstern juridisk rådgiver
. Fransk meglerbevilling

Ihht fransk lov om eiendomsmegling kan ikke franske eiendommer megles fra utlandet. For eksempel fra Norge. Derfor er det alltid et franskregistrert meglerfirma som selger en eiendom som formidles i Norge, om det er på finn.no eller på andre norske nettsider.

For å finne ut om firmaet du er i kontakt med har fransk meglerbevilling kan du sjekke selv i registeret: https://www.cci.fr/web/trouver-un-professionnel-de-l-immobilier (der finner du oss: Europimmo Consulting).

FranskBolig abonnerer på juridiske brev og informasjonshefter og deltar på kurs om eiendomsfaget flere ganger i året Vi holder oss oppdatert hele tiden om lovendringer som berører bl.a. eiendomsoverdragelser.

Vi samarbeider med mange notarer og advokater både i Frankrike og i Norge, samt med skatterepresentanter. Med vår lange ekspertise innen skatt, arv, eierforhold og boligdrift kan vi derfor bistå med å finne de beste løsningene for å minske arveavgiftstrykket i Frankrike, redusere skattebelastningen ved utleie, m.m.

Vi har kontorer i Oslo og i Nice. Du kan treffe våre hyggelige og proffe konsulenter langs hele Middelhavskysten: Erik i Uzès, Helen i regionen rundt Montpellier, Sète og Agde, Alexis med nybyggprosjekter mellom Menton og Collioure, Michael i Nice, Juan les Pins og Cannes, Tone som dekker området rundt Tourrettes sur Loup, Vence, Valbonne og Mougins, Ida i området rundt mellom Fayence og Lorgues, Frederick i Le Cannet, Nathalie i Antibes området, Vanina mellom Villefranche og Théoule, Julie i Saint-Raphaël og Sainte-Maxime (inkl. Les Issambres) og Mona i Saint-Tropez. Alle våre rådgivere snakker et skandinavisk språk med unntak av Alexis og Julie som snakker engelsk.

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Cannes, Alpes-Maritimes

Annonseinformasjon

FINN-kode390120508
Sist endret25. jan. 2025 18:54
ReferanseCDG799

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.