Bildegalleri

Feriebolig Utland, luksusvillaer i Quesada
Ciudad Quesada, 03170 Costa Blanca sørNøkkelinfo
- Beliggenhet
- Ved sjøen
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Annet
- Soverom
- 3
- Boligareal
- 125 m²
- Tomteareal
- 370 m²
- Byggeår
- 2025
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Om eiendommen
Beskrivelse av eiendommen
Denne fasen består av 41 unike luksusvillaer med et eksklusivt design og de høyeste kvalitetsmaterialene, plassert med spektakulær utsikt over området.
Komplekset har 2 faser med totalt 41 luksuriøse frittliggende villaer med forskjellige tomtestørrelser, som varierer fra 336 m2 til den største på 420 m2.
Hver av disse romslige boligene er omtrent 125 m2 og tilbyr mulighet for å tilpasse materialene i henhold til kundens smak.
Designet av villaene er optimalt orientert for å nyte en behagelig temperatur året rundt, med en L-form som gjør at praktisk talt hele huset har utsikt og tilgang til den romslige og luksuriøse hagen.
Svømmebasseng: 7 x 3
OPPVARMING OG KLIMAANLEGG
? Forinstallasjon av klimaanlegg
? AirZone-system (AACC-soneinndeling).
? Elektrisk varmeapparat med aerotermisk system (NUOS 200 WIFI)
? Installasjon av enkelt-blomstrende fornyelse med luftere (eller varmegjenvinningsenhet, som skal avgjøres av utvikleren).
? Forinstallasjon av solcellepanel eller fotovoltaisk panel (som skal avgjøres av utvikleren)
VALGFRIE TILLEGGSFUNKSJONER
? Solarium: med betongtrapp, glassert balkong og komplett belegning. 15.000 €
? Premium Hage: 20.000 €
Møbler av toppkvalitet Utvendige renderinger
Eksklusivt utvalg Hagearbeid renderinger
Solarium Møbler renderinger
Premium eksklusive finish
? Hoved skyvedør: Hoved skyvedør pluss beslag. Innkjørsel for to kjøretøy 5.000 €.
? Utvendig og innvendig belysningspakke: 15.000 €
? Premium svømmebasseng, 15.000 € 7 x 3 saltvannsbasseng med gresite, varmepumpe.
? Grunnleggende hjemmeautomatiseringssystem: 10.000 €
Kontroll av utvendig belysning.
Generell av/på-funksjon for huset: Aktivere/deaktivere belysning.
Fast svart-hvitt kontrollskjerm for individuell kontroll av:
Utvendig belysning
Aktivere/deaktivere
AACC-programmering
? Hvitevarerpakke: 8.000 €
? Balay 3KFE561MI No-Frost Kombiskap
? Benkeplate - Vitro TEka TB6415
? Ovn – EMP. Teka HCB 6520
? Mikrobølgeovn Teka MWE 225 FI
? Ventilator Teka CMB1 – 60 INOX
? Vaskemaskin Samsung G.BL WW80TA049TE/EC
? Tørketrommel Coden Beko Du 7111 GA!
? Oppvaskmaskin Balay 3vs5061p
Elektrisk gulvvarme:
? Bad 6.000 €
? Total bolig: 15.000 €
? gulvplater i stue/spisestue
Ta kontakt med Feriebolig Utland for visning!
Boligmesse Utland - Våre tjenester
Informasjonsmøte/ Boligmesse Utland- Besøk oss
Vårt kontor i Oslo er åpent for besøk. Kontakt oss, og vi avtaler og møte med dere for en presentasjon av våre eiendommer på Costa Blanca og Costa del Sol, nytt og brukt.
Feriebolig Utland arrangerer også jevnlige ”Boligmesse Utland/ informasjonsmøte”, der vi presenterer et stort utvalg eiendommer for salg. Neste Boligmesse Utland:
Oslo:
6. april kl. 12.00-15.00, 7. april kl 10.00-15.00, 8. april 10.00-15.00
Sted: Feriebolig Utland,Nedre Slottsgate 13-15, Oslo (100 m fra Stortinget)
Torrevieja:
7. april kl. 10.00-15.00, 8. april kl 10.00-15.00
Sted: Calle Villa de Madrid 17
Her vil det også være anledning til å få svar på spørsmål om skatteregler, arv, testamente Spania, finansiering og utleie av din eiendom mm- kort sagt alt du lurer på vedrørende kjøp av eiendom i Spania.
NB! ønsker du å delta på vår boligmesse/infomøte, meld deg på i linken som du finner under nyttige linker i annonsen her. Skriv gjerne noen ord om hva dere er interessert i, så vil vi kunne forberede et utvalg eiendommer i forkant av møtet.
NB! Boligmesse/infomøte blir gjennomført for utsatt at det er minimum 1 påmeldt, påmeldingsskjema på www.ferieboligutland.no eller send oss en e-post på post@ferieboligutland.no
Våre salgskontor i Oslo og Torrevieja er åpen mann-fre 10-16 etter avtale, ta kontakt på mail eller tlf så avtaler vi gjerne et møte.
Visningstur
Visningstur med oss er en ypperlig måte å bli kjent med de ulike boligene og områdene. Du blir vist rundt av våre lokalkjente meglere, som snakker ditt språk. På en visningstur med Feriebolig Utland får du:
- God planlegging i forkant, der våre kontor i Oslo og Spania gjør et grundig forarbeid før avreise til Spania
- Individuelle visninger, der du blir kjent med prosjektene/boligene og nærområdene
- Visningsturer hele året - når det passer for deg.
- Visningsturene er normalt over 2 netter (3 dager), der vi dekker innkvartering på hotell eller leilighet
- Våre visningsturer er uforpliktende og uten kjøpepress
- Våre ansatte i Spania snakker norsk, engelsk og Spansk
Vil du ha en visning som går over 1 eller 2 uker? Kontakt oss, og vi kan tilby dere gunstig leie av våre utleieboliger mens dere er vist med oss i Spania
Feriebolig Utland er en del av det største meglernettverket i Spania. Det gir oss tilgang til nesten alle nye og brukte boliger som til enhver tid er for salg. Det betyr at du som kjøper kun trenger å forholde deg til en megler, enten du bestemmer deg for å kjøpe nytt eller brukt. La oss planlegge visningsturen for deg – vi garanterer reise, men innholdsrike dager sammen med oss i Spania.
Hvorfor velge oss ?
Når du kjøper bolig gjennom oss, får du:
- Tilgang på alle nye boliger som er for salg i våre områder, samt et veldig stort utvalg av resalg
- Egen avdeling for nybygg, som følger opp deg og utbygger fram til nøkkelferdig bolig.
- Stedlig kontor i Norge og Spania, som følger dere opp på ditt språk
- Egen Juridisk avdeling, legalservice.no, som sjekker kontrakter, skjøter, heftelser på boliger m.m.
- Egen oppgjørsavdeling som ordner med vann, strøm, registrering i offentlige register m.m.
- Trenger du bistand til å kjøpe hvitevarer, møbler etc. - vi hjelper deg.
Husk - å bruke oss koster ikke deg noe ekstra, utbygger/selger betaler oss for den jobben vi gjør.
Feriebolig Nybygg
Vurderer du å kjøpe bolig i nybygg i Spania, men bekymrer deg for de utfordringer som følger med å kjøpe nytt i et annet land?
Feriebolig Nybygg er en egen avdeling hos oss, dedikert deg som kjøper leilighet, rekkehus eller villa i nybyggprosjekter i Spania. Her har vi samlet mange års erfaring og ekspertise, med tanke på å kunne tilby våre kunder best mulig service og oppfølging både før, under og etter kjøp av nybygg i Spania.
Våre ansatte i Spania følger opp deg og utbygger fram til du overtar nøklene til din nye bolig. Våre ansatte snakker norsk, engelsk og Spansk. Ved å kjøpe nybygg og prosjektbolig gjennom oss får du:
- Vi følger opp endringer og tilvalg knyttet til din kontrakt med utbygger
- Vi oppdaterer deg via vår hjemmeside for nybygg med bilder underveis i byggeprosjektet
- Vi holder deg løpende orientert om status for din bolig mht ferdigstillelse og overlevering
- Før overlevering av bolig tar vår arkitekt/ teknisk rådgiver en gjennomgang av boligen sammen med utbygger for å avdekekke eventuelle feil og mangler ihht kontrakt og avtalte tilvalg. Kostnadsfritt for deg.
- Vi går overlevering av boligen sammen med dere og utbygger, og følger opp eventuelle avvik overfor utbygger.
- Vi hjelper dere med hvitevarer, belysning og møblering av din nye bolig i Spania - uten kostnad for deg.
Juridisk Bistand
Vår egen juridiske avdeling, Legal Service, sørger for trygg og sikker handelkjøp av bolig i Spania. De kan hjelpe deg med følgende:
- Spansk advokat som kvalitetssikrer kontrakter og juridiske dokumenter ifb med kjøp
- Innhente bankgarantier fra utbygger
- Innhente NIE nummer
- Etablering av vann- og strømabbonement
- registrering i sameie m.m.
- Innsending av årlig selvangivelse i Spania
- Testamente i Spania
- Innhente forsikringstilbud bolig og innbo
Våre ansatte i Legal Service snakker norsk, spansk og engelsk.
Finansiering
Feriebolig Utland jobber tett med flere spanske og internasjonale banker som kan tilby inntil 70% finansiering med pant i bolig i Spania. Rente fra ca 1,7% pa ved lån i Euro. Løpetid inntil 25 år. Også mulighet for gunstig fastrentelån fra ca 2-2,5% pa
kontakt med vårt kontor i Oslo, og vi hjelper deg med å innhente et lånetilbud - helt uten kostnad for deg. Vi har lang erfaring med å innhente gode lånetilbud på vegne av våre kunder i Spania.
Utleie av din feriebolig
Vurderer du å leie ut din feriebolig når du ikke bruker den selv? Vår egen utleieavdeling, leieferiebolig.no, bistår deg gjerne med det. se mer på www.leieferiebolig.no
- Profesjonell markedsføring av din bolig
- Eget servicekontor i Spania som administrerer alt det praktiske
- Registrering av utleie i kommunen, samt innrapportering til spanske myndigheter
- Gode leieinntekter – la din feriebolig jobbe for deg!
Kontakt oss hvis du ønsker et estimat på forventede leieinntekter og utgifter ved utleie av denne boligen gjennom leieferiebolig.no
Les mer på www.leieferiebolig.no
Firmabolig i Spania?
Stadig flere ser gevinsten av å kunne tilby sine ansatte firmabolig i Spania. Det kan også være en gunstig måte for både store og små firmaer å plassere overskuddslikviditet.
Gjennom vår utleieavdeling kan vi bistå firmaer med profesjonell håndtering av firmabolig i Spania. Ta kontakt med oss, og vi lager et tilbud tilpasset deres behov
Ta kontakt med selger for komplett informasjon
Nærområdet
Feriebolig Utland ANS
Annonseinformasjon
FINN-kode | 390488195 |
---|---|
Sist endret | 27. mars 2025 09:42 |
Referanse | FBU11647 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.