Bildegalleri

Los Flamingos (Benahavis)

Elegant og stilfull villa i Los Flamingos - med eksepsjonell design og topp kvalitet konstruksjon!

Los Flamingos, Spania
PrisantydningEUR 6 900 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Enebolig
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
6
Grunnflate
974 m²
Tomteareal
2 169 m²
Byggeår
2018
Rom
6
Sengeplasser
6

Fasiliteter

Bademulighet
Balkong/Terrasse
Hage
Internettilgang - finns
Parkett
Alarm
Utsikt
Fiskemulighet
Delvis møblert
Garasje/P-plass
Peis/Ildsted
Aircondition
Møblert
Golfbane

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Om eiendommen

Generelt

Eksepsjonelt vakker villa med en overflod av utsøkte detaljer, som ligger innenfor det prestisjetunge Villa Padierna-feriestedet i Los Flamingos, Benahavis kommune.
Dette huset ble nøye gjennomtenkt og designet for de nåværende eierne, og kvaliteten på materialene som er brukt er av ekstraordinært høy kvalitet.
Villaen er svært privat og tilbyr panoramautsikt over havet, fjellene og en av de tre golfbanene i Los Flamingos.
Bygget over 3 nivåer. På bakkeplan er den imponerende stuen med 10 meter høyt tak, et stort kjøkken og spisestue adskilt fra oppholdsrommet av en innglasset patio. På dette nivået finner man en av gjestesuitene, igjen eksepsjonelt stor, nesten 50 kvadratmeter. Ovenpå er hovedsoverommet med sin store walk-in-garderobe, hovedbad med hans og hennes servantområder, og en privat terrasse. På den andre siden av huset er en annen gjestesuite, igjen nesten 50 kvadratmeter.
Kjelleren har et stort oppholdsrom, egnet som bibliotek eller filmrom, et enormt lekerom, en komplett personalleilighet, og 2 ytterligere store gjestesuiter, hver med sitt bad og minikjøkken.
Det er et innbydende saltvannsinfinitybasseng, overdekket parkering for 3 biler, og ulike innendørs patioer som skaper en spesiell atmosfære.
Visning er et must!

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Los Flamingos, Spania

Annonseinformasjon

FINN-kode391653590
Sist endret19. feb. 2025 15:42
ReferanseR4032376

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.