Bildegalleri

CASA CASTAÑA, MARBELLA GOLDEN MILE - 5 STJERNERS FASILITETER - EKSLUSIV BELIGGENHET - SPA /​ GYM /​ YOGA - UTSIKT

Los Picos, Golden Mile, Marbella, Costa del Sol
PrisantydningEUR 13 950 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Enebolig
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
7
Boligareal
931 m²
Tomteareal
2 573 m²
P-plasser
3

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Golfbane
Utsikt

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Om eiendommen

Beliggenhet

Casa Castaña er en elegant luksusvilla beliggende i en av de mest eksklusive boligområdene i Marbella. Fra sin forhøyede posisjon har villaen en spektakulær utsikt med Sierra Blanca-fjellene som bakteppe og det rolige Middelhavet foran. Eiendommen ligger i et lukket og eksklusivt boligområde, kun noen få kilometer fra noen av Marbellas beste fasiliteter, inkludert internasjonale skoler, prestisjefylte golfbaner og et bredt utvalg av shoppingmuligheter. Dette fredelige området har enkel tilgang til hovedveien, som tar deg til Málaga lufthavn på under én time.

Casa Castaña kombinerer andalusisk arkitektur med middelhavsinspirerte detaljer. Villaen er designet med fokus på detaljer og tilbyr det beste innen utendørsliv: romslige, overbygde og åpne terrasser, frodig vegetasjon, stort svømmebasseng og flere avslapningsområder utendørs. Villaen ønsker deg velkommen med en imponerende inngang, omgitt av velstelte hager som gir en følelse av ro og harmoni.

Denne utsøkt presenterte villaen forener andalusisk arkitektur med nordisk interiørdesign på en perfekt måte. Hvert rom er ferdigstilt med høyeste standard, med bruk av naturlige elementer og sofistikerte møbler. Gulvene er lagt med italiensk eikeparkett i fiskebensmønster, som harmonerer med den nøytrale fargepaletten i dette luksuriøse hjemmet. Første etasje har flere sammenkoblede oppholdsrom, alle med utsikt over den praktfulle hagen.

Casa Castaña har 7 soverom og 6 bad, samt 2 ekstra gjestetoaletter. Det store hovedsoverommet har en fantastisk sjøutsikt, en privat terrasse, et elegant bad og en stilig garderobe. De øvrige soverommene er også dekorert med sofistikerte detaljer for å sikre eleganse og komfort.

Villaen har en imponerende kjeller med 5-stjerners fasiliteter for en moderne familie: en spesialbygd vinkjeller, stort fullt utstyrt treningsrom, yogasal og et toppmoderne spa med oppvarmet innendørsbasseng, boblebad, badstue, massasjerom og egen frisørsalong. På loftet finnes en skreddersydd hjemmekino.

Casa Castaña er en ekte kombinasjon av stil og sofistikasjon, klar til å imponere selv de mest kresne kjøpere.

  • Eksklusiv beliggenhet i Marbella med fjell- og havutsikt.
  • 7 soverom, 6 bad og store utendørsområder.
  • Spa, innendørsbasseng, treningsrom og vinkjeller.
  • Kombinerer andalusisk arkitektur og nordisk design.
  • Nær internasjonale skoler, golf og shopping.
Kontakt oss for nærmere informasjon.

Generelt

Borg & Partners AS – Din kjøpsmegler

Kontorer i Oslo og lokalt i Spania.

Borg & Partners AS er en uavhengig eiendomsrådgiver som KUN jobber for kjøpers interesser, ved kjøp av eiendom i Spania. Vi, sammen med våre lokale partnere, jobber utelukkende på kjøpers side, (med unntak av de tilfeller vi har salgsoppdrag fra en norsk selger) og formidler eiendommer på vegne av et nettverk av alle våre utenlandske partnere – tjenesten er kostnadsfri for kjøper. Vi er medlem av et nettverk hvor vi kan plukke ut fra alle meglere/agenter, vi plukker kun ut de objekter vi mener er interessante og trenger ikke fokusere på objekter vi helst skal selge eller lignende. Vi har til enhver tid tilgang på absolutt alt som er for salg, både brukte og nye boliger i alle prisklasser, bank reposessions, utbyggere etc.

* har vi konkrete salgsoppdrag, for typisk norske selgere, har vi en annen rolle. Vi vil da opplyse i de tilfeller det gjelder og at vi da en mellommann med ansvar også for selger. Det er sjeldne tilfeller og i hovedsak jobber vi med å finne rett eiendom for kjøpere. 

Det vi annonserer på Finn.no er kun et lite utvalg, og Finn.no er ikke oppdatert til enhver tid – kontakt oss og vi kan oversende ferskvarer ihht. din kravspek.

Vi kan således gi deg en full oversikt over hele markedet. Selve kontrakt, oppgjørs- og eiendomsoverdragelsen foregår trygt via norsk advokat. Disse bistår også med skatterådgiving, valg av eierform m.m.

Finansiering med pant i den spanske boligen tilbys bl.a. via DNB Luxembourg – opp til 70 % - gunstig rente.

Kontakt oss for nærmere informasjon.

Adkomst/Tomteforhold

Innhold

Standard

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Los Picos, Golden Mile, Marbella, Costa del Sol

Annonseinformasjon

FINN-kode393377547
Sist endret12. feb. 2025 16:46
ReferanseCC_GM

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.