Bildegalleri

Anfi Topaz. Duplex i ettertraktet område med flotte uteplasser som har sol hele dagen.

Kart med kartnålCalle Escocia, Gran Canaria
PrisantydningEUR 525 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Rekkehus
Soverom
3

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Om eiendommen

Beliggenhet

Ønsker du å eie ditt eget lille paradis på den solfylte øya Gran Canaria? Da har vi akkurat det du leter etter! Dette fantastiske duplexet med en uslåelig beliggenhet gir deg muligheten til å leve det bekymringsfrie øylivet du alltid har drømt om. 

Duplexet har flott beliggenhet i det populære området Anfi Topaz. Her er det kort vei til et flott felles svømmebasseng, populær restaurant og lokal matbutikk.

Fra inngangspartiet er det kort trapp opp en halv etasje til stue, kjøkken og terrasse, samt kort trapp ned en halv etasje til 3 soverom og 2 nydelige bad samt et stort flislagt uteareal med bod. Stor takhøyde i stue.

Arealbeskrivelse

Innvendig areal:

Ca. 158 m² innearealer på ett plan.

Utvendig areal/terrasser:

Ca. 22 m² hageareal innenfor mur og port + terrasser

 

Innhold

  • 3 soverom
  • 2 bad/toalett pluss gjestetoalett
  • Stue med åpen kjøkkenløsning
  • bod
  • Aircondition i alle soverom og stue
  • Egen parkering utenfor inngangsdør

 

Generelt

Vi har gleden av å presentere et velholdt duplex i det populære området Anfi Topaz. Boligen har et registrert inneareale på 158 m2 konstruksjonsareal og noe over 22 m2 hageareal innenfor mur og port. Denne flotte boligen har 2 etasjer. Mellom disse to etasjene et inngangsparti. Fra inngangspartiet er det kort trapp opp en halv etasje til stue, kjøkken og terrasse, samt kort trapp ned en halv etasje til 3 soverom og 2 bad.  I denne etasjen har man også et stort, skjermet uteområde med ute dusj.  2 av de tre soverommene har direkte utganger til dette området.

Hovedetasjen består av romslig stue med høy takhøyde. Det er utgang fra stuen til stor terrasse med plass til både spisebord og godstoler. Terrassen har også markise hvis man ønsker litt solskjerming.

 



Generelt

Adkomst/Tomteforhold

Gran Canaria Estate S.L.

Gran Canaria Estate S.L. er startet av godkjent eiendomsmegler gjennom det norske Finanstilsynet. Vi påpeker at hverken vi eller andre meglere på Gran Canaria er underlagt Det Norske Finanstilsyn sitt tilsynsområde. Vi er tilknyttet spansk meglerorganisasjon slik meglerforetak i Spania bør være. 

Initiativtaker startet sin karriere i Norge, og etter hvert som han oppnådde svært gode resultater der, tok han sjansen og flyttet ned til Gran Canaria for å starte sin egen bedrift, og ble med som investor i gjenoppbyggingen av luksusresorten Radisson Blu, Gran Canaria. Han fikk også ansvaret for å selge disse leilighetene, og har i dag solgt sydenleiligheter for til sammen over en milliard kroner.

Gran Canaria Estate S.L.  gjør det lille ekstra for deg som kjøper eller selger. Vi vil følge deg gjennom hele prosessen, både før, under og etter handelen.

Våre medarbeidere har bred erfaring innen eiendomsmegling på Gran Canaria og tidligere i Norge. Vi har også bred kunnskap om lover og regler på Gran Canaria og i Spania generelt samt bakgrunn som skatterådgiver. Vi er godt kjent i området her på sydkysten av Gran Canaria og vil kunne hjelpe deg å finne akkurat den boligen du er på leting etter.

FØLG OSS PÅ FACEBOOK.
www.facebook.com/gc.estate

Innhold

Standard

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Kart med kartnålCalle Escocia, Gran Canaria

Annonseinformasjon

FINN-kode394056861
Sist endret17. feb. 2025 09:46
Referanse409

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.