Bildegalleri

MARBELLA - LEILIGHET MED EGEN HAGE I STRANDKOMPLEKS I ELVIRIA

Kart med kartnålCosta del Sol
PrisantydningEUR 800 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Leilighet
Soverom
3
Boligareal
130 m²

Visning

Visning etter avtale! Vi arrangerer individuelle visningsreiser. Ring Heidi på +34666442222 eller send epost til info@segarrabrateng.com!

Om eiendommen

Beliggenhet

I POPULÆRE ELVIRIA

Velkommen til Heidi Bråteng - eiendomsmegleren med lengst erfaring på Costa del Sol! 
Vinner av Marbellas Næringslivspris!

Generelt

Strandleilighet med egen hage i Elviria!

Stor 4-roms hjørneleilighet i andre rekke, med to bad og egen hage. I denne fabelaktige leiligheten er det rikelig med plass. Romslig stue og spiseplass passende for store familier. Direkte utgang fra stuen til overbygd terrasse, som kan oppgraderes med glassgardiner slik at du får mer boareal vinterstid. Privat hage med solsenger, etc.

Kjøkkenet er delvis åpent til spisestuen og er svært velutstyrt med alle nødvendige hvitevarer og praktisk vaskerom på baksiden med vask og ekstra kjøleskap.

Det er tre praktisk innredede soverom, hovedsoverommet har eget bad og de to andre deler et nyoppusset bad.

Bassengområdet har enkel tilgang stranden gjennom egen port ut til Elvirias sandstrender!

Eiendommen har stor bod, samt to garasjer, hvor en av dem er innelukket. Heis direkte fra garasjen til leiligheten.

Komplekset:

Cerrado de Elviria Beach ligger i et av de mest populære områdene i Marbella, og er det perfekte tilfluktsstedet ved stranden kun ti kilometer fra sentrum av Marbella. Dette som med andre komplekser i denne delen av Costa del Sol har blitt konstruert og anlagt for å sikre at de passer inn i deres naturlige omgivelser.

Komplekset består av kun 78 leiligheter med 2 og 3 soverom innenfor sitt inngjerdede område, med enorme fellesarealer som dekker totalt 12 000 m2 og går helt ned til sandstrendene i Elvira med utsikt mot Afrika og Gibraltar, som kan sees de fleste dager.

Bassengområdet er stort og har egen foss. For de mer atletiske er det også padel- og tennisbaner på området.

Beiggende i nærheten av 5-stjerners Hotel Don Carlos og det nye Hotel Vincci Estrella Del Mar, også 5-stjerners, ideelt for den store middagsopplevelsen.

Elviria har utmerkede fasiliteter, stort sett alle innen 10-15 minutters gange. Du kan finne nesten alt, restauranter både kjente og daglige, fasiliteter, supermarkeder, banker, apotek, tennis, treningsfasiliteter og opplevelsespark er i nærheten. Marbella sentrum ligger kun 15 minutters kjøring unna, og Puerto Banus med sine luksuriøse shoppingmuligheter ligger 25 minutter unna. Rundt 40 minutters kjøring til Malaga lufthavn og Gibraltar lufthavn er tilgjengelig på rundt 60 minutter.

Soverom: 3

Bad: 2

Areal: 130 m2

Terrasse: 30 m2

Hage: 80 m2

Totalareal: 160 m2


SEGARRA & BRÅTENG S.L., Heidi Bråteng med over 30 års erfaring fra eiendomsmarkedet på Costa del Sol. Født i Trondheim og har bodd i Spania siden 1984.

Vi har alltid et stort tilbud av eiendommer i alle prisklasser, samtidig som vi har tilgang til alt av nybygg på kysten.

Vi kjenner godt nordmenns krav, og vårt mål er alltid å finne den eiendommen som møter alle krav våre klienter har. Vi har spesialisert oss på Costa del Sol og det norske markedet, men har også et stort antall klienter fra andre Europeiske land. 

VISNINGSTURER - Vi skreddersyr visningsturer til den enkelte klients ønsker og behov, og tilbyr leie av komfortabel utsiktsleilighet under oppholdet! Leiligheten har gangavstand til golfbane og Michelin restaurant.

Det er fascinerende å arbeide i dette markedet, som hele tiden er i hurtig endring. Det er nettopp den multikulturelle miksen, som gjør Costa del Sol til det perfekte sted å bo og feriere.

Vi er svært selektive og vi presenterer alltid eiendommer som gir verdi for pengene, uansett prisnivå. Mer enn 30 års erfaring har lært oss hvilke byggeprosjekter vi kan anbefale og hvilke som bør frarådes. Intet oppdrag er for stort eller for lite for oss!

Kontakt oss gjerne også om du ønsker å selge din eiendom på Costa del Sol. Velg tjenester fra vår totalpakke, som blant annet består av verdivurdering, annonsering, rådgivning, boligstyling, evt. oppgraderinger, etc.

Har du kjøpt eiendom gjennom oss, følger vi deg tett opp etter kjøpet og tilbyr et stort utvalg av tjenester gjennom våre partnere, som rehabilitering av bad og kjøkken, generell oppussing, innkjøp og koordinering, vaktmestertjenester, rengjøring, utleie og mye annet.

Vi ønsker deg varmt velkommen til oss!

OBS! Alle kartposisjoner er omtrentlige! Ta kontakt for eksakt beliggenhet. Alle priser i Euro. Oppgitte arealer kan avvike fra Norsk standard.

Velkommen innom vårt kontor i Elviria! Vi holder åpent hverdager fra 10.00-18.30 og på lørdager fra 10.00-14.00.

Adkomst/Tomteforhold

Innhold

Standard

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Kart med kartnålCosta del Sol

Annonseinformasjon

FINN-kode397120807
Sist endret11. mars 2025 14:47
ReferanseSB6605

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.