Bildegalleri

FLOTT NYPROSJEKT I ESTEPONA - Penthouse juni 2026
Costa del SolNøkkelinfo
- Beliggenhet
- Ved sjøen
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 2
- Bruttoareal
- 190 m²
- Byggeår
- 2025
- P-plasser
- 1
Fasiliteter
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Om eiendommen
Beliggenhet
Flott beliggende mellom San Pedro og Estepona i Selwo området omkring ca. 2 km fra stranden .
Generelt
CasaConcept er et norskeiet spansk meglerselskap med kontorer i Centro Nordico i Mijas. Vi kjenner og selger bolig langs hele Costa del Sol fra Nerja i øst til Sotogrande i vest.
Vi følger våre kunder hele veien gjennom en prosess ved nybyggkjøp og hjelper også til etter overtagelse med møbelpakker innredning osv.
Vi har lang erfaring fra megling på kysten og i Norge og benytter også norsk advokat kontor for våre skandinaviske kunder slik at alt under prosessen skal være lart og enkelt.
Adkomst/Tomteforhold
Dette anlegget ligger sentralt til langs kystevein mot Estepona. I nærheten av den kjente dyreparken Selwo og en kjent flott Beach Club på nydleig strand.
Innhold
Penthouse leiligheten består av entre, stor stue/kjøkken med utgang til terrasse . Det er også her en stor takterrasse. 2 soverom, 2 bad, garasje og bod.
Bygget med det siste av materialvalg, kvalitet, og kjente hvitevarer. A/C varm/kald.
Standard
Topp moderne , nytt.
Ta kontakt med selger for komplett informasjon
Nærområdet

Casa Concept Real Estate S.L
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.