Bildegalleri

Villa med Utsikt og Perfekt Beliggenhet i Alfaz del Pi

Costa Blanca nord
PrisantydningEUR 945 000,–

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Enebolig
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
5
Bruksareal
448 m²
Tomteareal
1 129 m² (eiet)

Fasiliteter

Balansert ventilasjon
Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Peis/Ildsted
Utsikt
Turterreng

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Om eiendommen

Beliggenhet

Generelt


Villa i Alfaz del Pi

Vakker uavhengig villa med mulighet for å bo to familier i urbanisasjonen El Cautivador i Alfaz del Pi.

Villaen har vakker utsikt over havet og fjellene fra Calpe til Benidorm.

Huset har 448m2, fordelt på 3 etasjer med totalt 5 soverom, 4 bad, en stor hage på 1129m2 med flere terrasser, et privat basseng med utendørs dusj og et overbygd salongrom, hvor det er mulig å lage et utekjøkken og dermed nyte en hyggelig lunsj eller middag og nyte den vakre utsikten.

I den øvre delen av huset har vi en hall, semi-amerikansk kjøkken, en koselig stue med, 2 soverom og 2 bad. Alle disse rommene inneholder gulvvarme.

På etasje -1 er det; En fin og koselig stue, 1 kjøkken, 2 soverom og et bad. Fra stuen er det mulighet for å gå ned til -2 etasje hvor vi finner et annet soverom og badet.

Huset har en overbygd parkering og en stor garasje.

Det er et hus med mange muligheter, hvor du kan nyte naturen, utsikten og er svært nær alle tjenester.

Adkomst/Tomteforhold

Innhold

Standard

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Costa Blanca nord

Annonseinformasjon

FINN-kode398451013
Sist endret31. mars 2025 13:15

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.