Bildegalleri

LØRENSKOG - 2 Ledige Lokaler - God beliggenhet - Mulighet for garasjeplasser. Ring 45862691
Astrids vei 1, 1473 LørenskogNøkkelinfo
- Areal
- 209 - 275 m²
- Etasje
- 1.
- Byggeår
- 2021
- Energimerking
- C - Lysegrønn
- Overtakelse
- 01.01.2025
Type lokale
Fasiliteter
Om eiendommen
Sentergården ligger så sentralt på Lørenskog det går an å komme. Kommunen tar et løft og Skårersletta skal gjennomgå en total forandring, og blir en miljøgate på ”nye” Lørenskog.
Skårersletta skal bygges om fra bilvei til en 24 meter bred sentrumsgate.
Kommunen satser hele kr. 245 millioner på dette prestisjeprosjektet der syklister, fotgjengere og kollektivtrafikk skal førsteprioritet. Lørenskog har også en lang rekke lag, foreninger og idrettstilbud som Lørenskog IK, Fjellhamar basketballklubb, Lørenskog IF og Lørenskogskiklubb, for å nevne noen. Lørenskog sitt stolte kulturbygg, Lørenskog Hus,har en flott og moderne kino, en mengde kulturtilbud og spennende arrangementer til enhver tid. Det skjer alltid noe på Lørenskog.Helt nye næringslokaler til leie med sentral beliggenhet i Lørenskog. Ligger midt i alt av fasiliteter Lørenskog har å by på. Lørenskog bussterminal ligger kun noen få skritt unna.
Vi ser etter aktører som ønsker seg lokaler med meget god profilering for kreative konsepter som kan bidra med å skape liv og aktivitet innen showrom, salong, aktivitetssenter, dagligvarebutikk(er) og/eller helserelatert, men vi er alltid åpne for andre aktuelle ideer/konsepter. Lokalene blir levert som rålokaler og utleier tilpasser noe etter leietakers ønsker.
Det er mulighet for å leie parkeringsplasser i felles garasjeanlegg.
Dette er unik mulighet til å være med på å skreddersy lokalet etter ditt konsept eller ide.
https://www.facebook.com/lorenskogkommune/videos/1
Beliggenhet
I i tilknytning til bussterminalen og Metro kjøpesenter ligger Lørenskog Hus - et flott, nyere kulturhus. Her finner du kino, søndagsåpent bibliotek, aktivitetshus for ungdom, scener, kafé, bar, restaurant, musikk- og kulturskole, kunstsal/galleri, møterom, offentlige tjenester m.m.
Veiviseren ligger i kulturhuset og er en fin møteplass for kommunens innbyggere. Her er det kafé som er åpen hver dag, inkludert søndager, samt seniortreff og forskjellige aktiviteter. Aktivitetshuset Volt er en del av kulturhuset for ungdom fra 13 år og opp. På Volt kafé kan du kjøpe billig mat, møte venner, spille foosball, bordtennis, x-box eller bare slappe av. Kafeen har trådløst nett og ingen kjøpeplikt.
Det er et godt utbygd nett av gang/sykkelveier i Lørenskog og omegn, og et aktivt idrettsmiljø med anlegg innen de fleste grener. Det er blant annet flere ballplasser, ishall, golfbane, flerbrukshall, svømmehall og tennisbane med mer. Lørenskog har ishockeylag som ligger helt i norgestoppen, og utøvere i verdenstoppen innen freestyle og discodans.
Fra Røykås kan du ta deg ut i lysløypenett mot Mariholtet, og fra Sørlihavna går det lysløype mot Losby. Østmarka byr i tillegg på flere bade- og fiskevann og flott turterreng. Lørenskog kommune driver Losby besøksgård og kafé. Losby Golfklubb har et meget flott golfanlegg med bl.a. 9 og 18-hulls golfbane.
I området ved Lørenskog stasjon finner du verdensråeste helårsarena for snøopplevelser - SNØ. Parken åpnet i 2020 og har et areal på totalt 50 000 kvm, fire alpine nedfarter, stolheis og blåpark med bigjump, samt langrennsspor på rundt 2 km og et fantastisk lekeområde. Anlegget skal være åpent hver dag, hele året, alltid nypreppet, alltid gøy!
Adkomst
Innhold
Lokal 1: 275m2 BTA
Lokal 2: 209m2 BTA, (hjørnelokale med 3 innganger)
Matrikkelinformasjon
Visning
URBAN PROPERTY AS
Nasiir Ahmed
Nærområdet
Annonseinformasjon
FINN-kode | 387762262 |
---|---|
Sist endret | 03. mars 2025 10:01 |
Referanse | Astrids vei 1, 1473 Lørenskog |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.