Bildegalleri

Inaktiv

HELT NYE KONTORER I NARVIGA

Nøkkelinfo

Areal
200 m²

Les mer om bruksareal her

Type lokale

Kontor
Lager/Logistikk
Kombinasjonslokaler
Garasje/Parkering
Andre

Fasiliteter

Aircondition
Alarm
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass

Om eiendommen

Ønsker dere nye flotte kontorlokaler på utsiden av bommen, men allikevel supersentralt? Narviga ligger på utsiden av bomringen i Kristiansand, men kloss inntill E18 og sykkelekspressveien gjennom byen. Bildene i annonsen viser skissen vi ser for oss at vi ønsker å oppgradere lokalene til, og inkluderer cellekontorer, møterom, sosiale soner og kjøkken. Toaletter og større møterom finnes i fellesareal. Vi har masse p-plasser tilgjengelig etter avtale.

Kontorlokalene ligger i Narviga industriområde, med utsikt over Topdalsfjorden. Det er flere store/små nasjonale og regionale aktører som holder til i dette området. Praktisk plassert på utsiden av bommen, og med like lang vei til byen som til Sørlandsparken. Veldig enkel adkomst både østover og vestover til/fra E18, samt svært god kollektivdekning og sykkeleskpressvei rett utenfor døren. Også mulighet til å leie noe lagerplass om det behøves.

Ta kontakt for visning.

 

DIVERSE:

  • Det må påregnes å stille 6 måneders sikkerhet for leieforholdet.
  • Byggets leietakere er i dag: Icopaltak, Carrier, Sector Alarm, Utvendig Renhold, Hagen/Stryntrappa og Lagerboxen.
  • Vaktmestertjeneste.
  • Vakttelefon som er bemannet utenom kontortid.


OM ÅNUND LUNDE GRUPPEN:
Ånund Lunde Gruppen er en av Sørlandets større private utleieselskap av boliger, med flere spennende og godt plasserte næringseiendommer i tillegg. Våre eiendommer holder god standard, og våre dyktige medarbeidere sørger for tett oppfølging og god service.

Matrikkelinformasjon

Kommunenr: 1001
Gårdsnr: 46
Bruksnr: 21

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode391670001
Sist endret04. mars 2025 13:04

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.