Bildegalleri

5. etasje møterom
Toppetasje i BARCODE - Kantine | Felles møterom | Møblert | Utsikt | Rask Overtakelse
Dronning Eufemias gate 42, 0191 OsloNøkkelinfo
- Areal
- 542 - 1 138 m²
- Byggeår
- 2017
- Renovert år
- 2023
- Energimerking
- C - Lysegrønn
Type lokale
Beskrivelse
Unik mulighet til å leie en møblert toppetasje i Barcode med spektakulær utsikt - Lokalene har tilgang til kantine, felles møterom og tilbyr en effektiv arbeidsplass i et av Oslos mest attraktive forretningsområder. Klar for rask overtakelse!
Etasje 5
Flott kontor etasje med gode kvaliteter
Med direkte adkomst fra heisen kommer du ut i en romslig sosial sone med dropdown arbeidsplasser og telefonrom. Videre er gode møterom for ekstern og intern bruk som gir en god skjerming mot arbeidsplassene i spissen med utsikt over Dronning Eufemias gate. Lokalet er innflytningsklar og leies ut ferdig møblert.
- Type Kontor
- Antall arbeidsplasser 20 — 35
- Leieareal 542 kvm
- Ledig fra Etter avtale
- Egnet til Kontorlandskap
- Standard Leies ut som de står med god standard
Etasje 8
Egen kontoretasje med effektiv møblering
Med direkte adkomst fra heisen kommer du ut i en sosial sone med direkte tilgang til flere mellomstore møterom. Videre inn i lokalet er det romslig arbeidssone med opptil 30 arbeidsplasser i kombinasjon med mindre møterom og stillerom. Lokalet er innflytningsklar og leies ut ferdig møblert.
- Type Kontor
- Antall arbeidsplasser 20 — 35
- Leieareal 569 kvm
- Ledig fra Etter avtale
- Egnet til Kontorlandskap
- Standard Leies ut som de står med høystandard
Etasje 9
Effektiv og lys toppetasje med utsikt over Oslofjorden
Med direkte adkomst fra heisen kommer du ut i en romslig sosial sone med direkte tilgang til et stort eksternt møterom. Videre inn i lokalet er det gode intern møterom i de kjente uthengene i bygget før du kommer videre til en romslig og skjermet arbeidssone med god dekning av stillerom. Lokalet er innflytningsklar og leies ut ferdig møblert.
- Type Kontor
- Antall arbeidsplasser 20 — 35
- Leieareal 569 kvm
- Ledig fra Etter avtale
- Egnet til Kontorlandskap
- Standard Leies ut som de står med høy standard
Etasje 8 - 9
Effektive og lyse toppetasjer med utsikt over Oslofjorden
Eiendommens to øverste etasjer kan fint kombineres til en leietaker med kommunikasjon enten ved heis eller trappen i bygget. Dette gir muligheter for å rendyrke ulike soner til ulike behov.
- Type Kontor
- Antall arbeidsplasser 40 — 65
- Leieareal 1138 kvm
- Ledig fra Etter avtale
- Egnet til Kontorlandskap
- Standard Leies ut som de står med høy standard
Bygget
DEG42, ferdigstilt i 2017, er et moderne flerbrukerbygg som har vunnet flere arkitekturpriser. Bygget er utformet som en kile, der all kommunikasjon skjer i bakkant, noe som gir lyse og åpne arbeidsflater med svært gode dagslysforhold.
Eiendommen har flotte fellesarealer og en eksklusiv personalrestaurant med panoramautsikt over Oslo – en sjelden x-faktor som gir en unik ramme for både lunsj og uformelle møter.
Med en gjennomtenkt planløsning og kun lyse, effektive arbeidsplasser, er dette er bygg hvor alle nyter en effektiv arbeidshverdag.
Fasiliteter
- Kantine
- Garderobe
- Parkering
- Sykkelparkering
- Møteromssenter
- Takterrasse
Område
Bjørvika er en av Oslos mest attraktive og moderne bydeler, der næringsliv, kultur og gastronomi møtes. Å leie kontorlokaler her betyr å være en del av et pulserende bymiljø med et rikt utvalg av restauranter, handel og servicetilbud.
Som et knutepunkt for innovasjon og fremtidens Oslo, har Bjørvika tiltrukket seg ledende selskaper innen en rekke bransjer. Området er utformet for å fremme samhandling og nyskaping, med en arkitektur og infrastruktur som gjenspeiler en moderne og bærekraftig byutvikling.
Med Oslo S som nærmeste nabo er Bjørvika også et av byens viktigste kollektivknutepunkt, med enkel tilgang til tog, t-bane, buss og trikk. Her har du kort vei til alt – både i arbeidshverdagen og etter jobb.
Parkering
Mulighet i nærliggende parkeringshus
Offentlig transport
Buss
Ca. 6 minutter gange til busstoppet på Middelalderparken
Linje: 54, 70, 71, 74XTrikk
Ca. 6 minutter gange til trikke holde plassen Middelalderparken
Linje: 13, 19Tog
Ca. 4 minutter gange til Oslo S stasjon
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Nyttige lenker
Akershus Eiendom AS
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.