Bildegalleri

Sofiemyr - Kombinasjonslokaler med høytlager og god profilering mot innfartsveien til Kolbotn!

Sofiemyr - Kombinasjonslokaler med høytlager og god profilering mot innfartsveien til Kolbotn!

Kart med kartnålSam Eydes vei 5B, 1412 Sofiemyr

Nøkkelinfo

Areal
412 m²
Bruttoareal
412 m²
Tomteareal
6 822 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Type lokale

Kombinasjonslokaler

| Kort om eiendommen

Meget sentralt på Sofiemyr - nær E6 og kun 15 minutter til Oslo.
Kontordel tilknyttet høytlager med tilgang via kjøreport.
God parkeringsdekning og kort vei til offentlig kommunikasjon.

| Innhold

1. etasje (276 kvm): Høytlager med mesanin.
2. etasje (136 kvm): 5 kontorer, åpent kontorlandskap/sosial sone, kjøkken, 2 wc og arkiv.

Kombinasjonslokaler med produksjon/lager i 1. etasje med tilgang via kjøreport. Arealeffektivt med god avstand mellom bærende konstruksjoner. Eiendommen er godt vedlikeholdt og utstyrt med oljeutskiller, nyere taktekking, byttet ventilasjon og nyere kjøreporter. Trapp opp til mesanin og tilgang til kontorer. Administrasjonsdel i 2. etasje med normalt god standard. P.t. innredet med 5 kontorer, åpent kontorlandskap med plass til flere arbeidsstasjoner, kjøkken med spiseplass, 2 wc og arkiv/lager.

Prisgunstige og og fleksible lokaler med mange bruksmuligheter. Lokalene holder gjennomgående god standard og mulighet for rask tiltredelse. Lokaler leies ut samlet til solid aktør. Leienivå er avhengig av oppstart, varighet og tilpasninger, men "as is" rundt kr 1.200,-/kvm/BTA/år ekskl. mva. I tillegg til leien betaler leietaker en forholdsmessig andel av eiendommens fellesutgifter stipulert til kr 270,-/kvm/år. Leietaker tegner eget abonnement for strøm og bredbånd. Ta kontakt med megler for tilbud. Leien reguleres hver 1. januar, i forhold til eventuelle økninger i Statistisk Sentralbyrås konsumprisindeks (KPI). Det forutsettes at leietaker driver mva.-pliktig virksomhet.

| Beliggenhet

Kombinasjonslokaler i etablert næringspark på Sofiemyr - kun 15 minutter med bil fra Oslo sentrum. God profilering mot innfartsveien til Sofiemyr/Kolbotn. Området ligger sentralt i forhold til E6 og er spesielt godt egnet for selskaper innenfor lager/logistikk, import og service som ønsker god kommunikasjon. Veletablert næringspark med en rekke anerkjente selskaper. Enkel adkomst til E6 og og E18 med kort gangavstand til kollektivtransport (buss). Nyoppusset handelssenter med dagligvare på naboeiendom.

| Beskrivelse av tomt

Eiet tomt på 6.800 kvm. som disponeres sammen med øvrige leietakere. Tomten er inngjerdet med fjernstyrt port, alarm og kameraovervåking. Eiendommen er opparbeidet med nylig re-asfalterte adkomstveier/parkeringsområder og har gode adkomstforhold for store kjøretøy.

| Lovanvendelse

Ved utleie vil meglers leiekontrakt bli benyttet. Husleielovens vil bare i begrenset utstrekning kunne påberopes av Leietaker. Kontakt vårt kontor for nærmere opplysninger og gjennomlesing av avtalen.
Utleier forbeholder seg her bl.a. retten til å kunne registrere utleievirksomheten i merverdiregisteret.
Eml. §§ 4-4, 6-2, 6-7, 6-10, 7-1 og 8-8 fravikes ved dette oppdraget.
Lov om hvitvasking
Eiendomsmeglere er underlagt lov om hvitvasking. Dette innebærer at oppdragsansvarlig har plikt til å melde fra til Økokrim om eventuelle mistenkelige transaksjoner.

Matrikkelinformasjon

Kommunenr: 3207
Gårdsnr: 249
Bruksnr: 872

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Nærområdet

Kart med kartnålSam Eydes vei 5B, 1412 Sofiemyr

Annonseinformasjon

FINN-kode398433386
Sist endret18. mars 2025 11:18
ReferanseMTRA3.2521

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.