Bildegalleri

Flotte kontorlokaler i høyden midt på Solli plass.
Henrik Ibsens gate 100, 0255 OsloNøkkelinfo
- Areal
- 121 m²
- Byggeår
- 1965
- Energimerking
- C - Lysegrønn
Type lokale
Beskrivelse
Lyse, moderne og effektive kontorlokaler i høyden.
Etasje 5
Lokalene består av en hyggelig sosial sone, to cellekontorer – hvorav det ene egner seg godt som møterom – et åpent landskap og et praktisk minikjøkken.
Kontorene holder en høy standard.
- Type Kontor
- Antall arbeidsplasser 4 — 10
- Leieareal 121 kvm
- Ledig fra Ledig nå
- Egnet til Kontorlandskap, Cellekontor og Aktivitetsbaserte arbeidsplasser
Bygget
Indekshuset er et moderne og attraktivt bygg, utført i variasjon av stein, glass og betong. Med 21 etasjer (17 kontoretasjer) er bygget et monument på Solli plass med spektakulær 360 graders utsikt over Oslofjorden og sentrum. Bygget byr på gode fellesfasiliteter med resepsjon, personalrestaurant samt tilknytning til Sats treningssenter. Internt i bygget er det også flere restauranter som Kverneriet og Frenchi.
Fasiliteter
- Kantine
- Garderobe
- Parkering
- Kaffebar
- Dusj
Område
Indekshuset ligger sentralt midt på Solli plass. Det er kort avstand til alt av offentlig kommunikasjon, restauranter, hoteller, kafèer og shopping. Det er gåavstand til kollektivknutepunktet Nationaltheatret, og i nærheten av Majorstuen og Vika. I tillegg har eiendommen Sommerro som nærmeste nabo!
Parkering
God dekning i garasje under bygget
Offentlig transport
Buss
Ca. 2 minutter gange til busstoppet på Solli
Linje: 21, 30, 31Trikk
Ca. 2 minutter gange til trikke holde plassen Solli
Linje: 12, 13, 15T-bane
Ca. 9 minutter gange til t-bane stasjonen på Nationaltheatret
Linje: 1, 1E, 2, 3, 4, 5Tog
Ca. 9 minutter gange til Nationaltheatret stasjon
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Nyttige lenker
Akershus Eiendom AS
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.