Bildegalleri

Kontakt: Frode Bergheim Koppergård - 99 48 88 22 | f.koppergard@nordvikbolig.no

Solgt

Oppussingsobjekt | 2(3)-roms i 5.etasje | Sørvendt balkong og flott utsyn| 20 min fra dør til sentrum | Lave fellesk.

Prisantydning3 850 000 kr
Fellesgjeld
19 000 kr
Felleskost/mnd.
3 456 kr
Fellesformue
77 065 kr
Formuesverdi
1 178 795 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
1
Internt bruksareal
44 m² (BRA-i)
Bruksareal
44 m²
Balkong/Terrasse
3 m² (TBA)
Etasje
5
Byggeår
1961
Rom
2

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Heis
Kabel-TV
Parkett
Rolig
Utsikt
Vaktmester-/vektertjeneste
Bademulighet

Om boligen

Tiden har gått og leiligheten har en eldre standard som trenger oppussing. Leiligheten har en sjelden god planløsning mtp størrelse av rommene, plassering av dører mm. Leiligheten er en veldig god 2-roms slik den står i dag med fin størrelse på rommene hvor man har plass til alt man trenger og litt til.

Ønsker man å bygge om leiligheten til en 3-roms er det en lettvegg mellom stue og bod så man kan få et par ekstra kvadratmetere. Her står også soilrøret lett tilgjengelig bak veggen for flytting av kjøkken. Fra eiendommen er det kort vei til bl.a. Norges idrettshøgskole, BI, Blindern og Rikshospitalet. Kort vei til T-bane (250 m) og buss (350 m).

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode349164522
Sist endret06. mai 2024 15:09
Referanse23-0097/24

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.