Bildegalleri

Velkommen til Sorenskriver Ellefsens vei 28E
Attraktiv 3-roms selveier med høy standard | Fjordutsikt og gode solforhold | Balkong, garasje*, basseng m.m | Lave omk.
Sorenskriver Ellefsens vei 28E, 1443 DrøbakPris på lån: fra 37 266 kr/mnd
Eff.rente 5,54 %. 6 125 000 o/25 år. Kostnad: 5 054 800 kr. Totalt 11 179 800 kr.
LånekalkulatorNøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 2
- Internt bruksareal
- 75 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 83 m²
- Eksternt bruksareal
- 8 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 10 m² (TBA)
- Etasje
- 2
- Byggeår
- 2023
- Energimerking
- B - Gul
- Rom
- 3
- Tomteareal
- 5 939 m² (eiet)
Fasiliteter
Visning
Om boligen
Velkommen til Grande Panorama! Leiligheten for salg ligger i et helt nytt og unikt sameie med 28 leiligheter, i gangavstand fra Drøbak sentrum.
Sameiet har felles takterrasser, et stort svømmebasseng, badstue, treningsrom og garderober. Grande Panorama tilbyr en ideell livsstil med fasiliteter uten om det vanlige og må oppleves.
Denne 3-roms leiligheten ligger i 2. etasje, har en attraktiv fjordutsikt. Det er mulighet for kjøp av garasje, og boligen byr på en høy standard med energivennlige løsninger som vannbåren varme og balansert ventilasjon.
Den har en stor, solrik terrasse på 10,5 kvm, moderne arkitektur med store vinduer og eikespiler i taket og på vegg. Entre, to soverom, moderne bad, åpen stue/kjøkken løsning med eksklusivt Sigdal-kjøkken med Miele hvitevarer og to boder. Velkommen!
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet

PrivatMegleren Panorama
Annonseinformasjon
FINN-kode | 391843324 |
---|---|
Sist endret | 18. feb. 2025 01:03 |
Referanse | 38240007 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.