Bildegalleri

Velkommen til Jørnvegen 20 presentert av Audun Sjøholt v/Notar

Sjøholt

Pen 3-roms leilighet fra 2012 | Fantastisk fjordutsikt | Stor terrasse på 44 kvm | Carport med bod

Kart med kartnålJørnvegen 20, 6240 Ørskog
Prisantydning2 600 000 kr
Totalpris
2 666 350 kr
Omkostninger
66 350 kr
Kommunale avg.
15 020 kr per år
Formuesverdi
581 638 kr
Verditakst
2 600 000 kr
Hva er denne boligen solgt for tidligere?Prisstatistikk

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
2
Internt bruksareal
66 m² (BRA-i)
Bruksareal
70 m²
Eksternt bruksareal
4 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
44 m² (TBA)
Etasje
1
Byggeår
2012
Energimerking
B - Rød
Tomteareal
1 292 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Garasje/P-plass
Offentlig vann/kloakk
Rolig
Sentralt
Utsikt
Turterreng

Visning

tirsdag, 18. februar
17:00 – 18:00
Vi i Notar ønsker å avholde så gode visninger som mulig. Derfor har vi påmeldingsvisninger. Da vet vi hvor mange som kommer, og kan sette av nok tid til alle. Trykk på linken visningspåmelding for å avtale tidspunkt. Visninger uten påmeldte innen kl. 16:00 dagen i forkant, vil ikke bli avholdt. Hvis det ikke er oppsatt visningstidspunkt eller oppsatt tidspunktet ikke skulle passe, kontakt megler for avtale om privatvisning. Velkommen til visning.
Visningspåmelding

Om boligen

Pen 3-roms leilighet fra 2012 med luftig og flott beliggenhet på Lid på Sjøholt i Ålesund kommune. Fra leiligheten har man en aldeles nydelig utsikt mot Sjøholt sentrum mot øst og Ørskogvika og Storfjorden mot syd og vest. Seksjonen ligger i underetasjen og er del av en 4-mannsbolig. Innvendig finner vi gang, 2 soverom, bad og en lys og trivelig stue i åpen løsning med kjøkkenet. Kjøkkenet er praktisk og har integrerte hvitevarer. Utgang fra stua til en stor terrasse på ca. 44 kvm hvor sol og den nydelige utsikten kan nytes til det fulle. Leiligheten holder gjennomgående lys og moderne standard. I tillegg tilhører carport med bod i bakkant ved tilkomsten mot nord. Det er gangavstand til Sjøholt sentrum. Ca. 15 min med bil til Digerneset, ca. 25 til Moa og ca. 35 min til Ålesund sentrum.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Kart med kartnålJørnvegen 20, 6240 Ørskog

Annonseinformasjon

FINN-kode392416340
Sist endret07. feb. 2025 16:17
ReferanseNO1.24246

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.