Bildegalleri

Velkommen til en meget lekker toppleilighet i Paradis Brygge

Paradis/Hillevåg

Ny og lekker toppleilighet med utsikt og solrike balkonger | 2 bad og 2 soverom (mulighet for 3 soverom)

Kart med kartnålConsul S. Bergesens vei 108 (602), 4016 Stavanger
Prisantydning9 750 000 kr
Totalpris
9 778 286 kr
Omkostninger
28 286 kr
Felleskost/mnd.
3 635 kr
Fellesformue
1 124 kr
Kommunale avg.
6 138 kr per år
Hva er denne boligen solgt for tidligere?Prisstatistikk

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
2
Internt bruksareal
112 m² (BRA-i)
Bruksareal
120 m²
Eksternt bruksareal
8 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
16 m² (TBA)
Etasje
6
Byggeår
2024
Energimerking
B - Mørkegrønn
Tomteareal
254 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Heis
Kjæledyr tillatt
Kabel-TV
Parkett
Rolig
Sentralt
Utsikt
Turterreng
Balansert ventilasjon

Visning

torsdag, 20. februar
16:00 – 16:45
Vi i Notar ønsker å avholde så gode visninger som mulig. Derfor har vi påmeldingsvisninger. Da vet vi hvor mange som kommer, og kan sette av nok tid til alle. Trykk på linken visningspåmelding for å avtale tidspunkt. Visninger uten påmeldte innen kl. 12:00 på oppsatt visningsdag, vil ikke bli avholdt. Hvis det ikke er oppsatt visningstidspunkt eller oppsatt tidspunktet ikke skulle passe, kontakt megler for avtale om privatvisning. Velkommen til visning.
Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til en romslig og lekker leilighet i populære "Paradis Brygge". Leiligheten har en fin beliggenhet på hjørne i øverste etasje og har aldri vært bebodd. Kort avstand til dagligvarebutikker, fantastiske turområder i Godalen og umiddelbar nærhet til Paradis togstasjon. Fra leiligheten er det gåavstand til sentrum og alt hva byen har å by på.

Her får man to solrike balkonger, flotte utsiktsforhold og mulighet for å kjøpe både en eller to p-plasser i lukket garasjeanlegg.
Store vindusflater og sjenerøs takhøyde gir en herlig romfølelse. Leiligheten har delikat fargevalg på vegger og en flott 1-stavs parkett på gulvene. Kjøkkenet er levert av Aubo med god skap- og benkeplass og integrerte hvitevarer. Videre har man to flotte helflisede bad, 2 soverom og stort garderoberom.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Kart med kartnålConsul S. Bergesens vei 108 (602), 4016 Stavanger

Annonseinformasjon

FINN-kode393602695
Sist endret14. feb. 2025 19:09
ReferanseNO22.2513

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.