
Detaljene som selger
Gjennom bevisste valg og dedikasjon til detaljer, kan et hjem virkelig skinne og tiltrekke seg de rette kjøperne. For det er detaljene som selger.
Bli inspirertKanaltunet - A1503 - Videresalg av kontraktsposisjon - Prosjektert leilighet på Lervigbrygga
Pris på lån: fra 16 819 kr/mnd
Eff.rente 5,70 %. 2 723 000 o/25 år. Kostnad: 2 322 700 kr. Totalt 5 045 700 kr.
LånekalkulatorSalget gjelder videresalg av en kontrakt. Her kjøper du og overtar rettighetene som opprinnelig kjøper har med utbygger.
Leiligheten A1503 er tiltenkt ferdigstilt i desember 2025 og vil ligge i femte etasje med flott utsikt og gode solforhold. Den vil være på 47 kvm + sportsbod i kjeller. 1-soverom, åpen stue og kjøkken løsning, romslig soverom og stor gang med garderobemuligheter.
Kanaltunet er en av de siste byggene som oppføres nede i Lervigbrygga. Området har vært under utvikling i mange år og nærmer seg nå ferdigstillelse. Leiligheten vil få en veldig attraktiv beliggenhet i et stadig mer populært område i nærhet til sjø. Det er flere dagligvarer, treningssenter og andre servicetilbud i umiddelbar nærhet. I tillegg til flotte turomåder er det også kort vei unna Stavanger sentrum.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveGjennom bevisste valg og dedikasjon til detaljer, kan et hjem virkelig skinne og tiltrekke seg de rette kjøperne. For det er detaljene som selger.
Bli inspirertIngen boligkjøpere er like, derfor bør ingen boligannonser være det heller. For vi forelsker oss i den samme boligen av ulike grunner.
Selg bolig med PresisjonHjemme bra, men borte best? En attraktiv fritidsbolig er ikke bare en fritidsbolig, det er et hjem borte fra hjemmet. Da må alle detaljer være på plass.
Bli inspirertFINN-kode | 398477380 |
---|---|
Sist endret | 21. mars 2025 01:09 |
Referanse | 317250036 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.