Bildegalleri

Velkommen til Eliløkken 3!

Børsa - Snerten 2-roms leilighet ved sjøkanten

Kart med kartnålEliløkken 3, 7353 Børsa
Prisantydning2 550 000 kr
Totalpris
2 615 100 kr
Omkostninger
65 100 kr
Felleskost/mnd.
2 336 kr
Formuesverdi
657 871 kr
Hva er denne boligen solgt for tidligere?Prisstatistikk

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
1
Internt bruksareal
49 m² (BRA-i)
Bruksareal
52 m²
Eksternt bruksareal
3 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
12 m² (TBA)
Etasje
1
Byggeår
2020
Energimerking
B - Rød
Rom
2
Tomteareal
879 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Visning

tirsdag, 08. april
16:30 – 17:15
Det gjennomføres kun visninger etter avtale på forhånd, selv der det er oppsatt fellesvisning. Kontakt megler eller meld deg på visning med knappen visningspåmelding før visningen. Fellesvisning vil ikke bli gjennomført dersom det ikke er påmeldinger senest kl. 12.00 på visningsdag. Kontakt i alle tilfeller megler ved interesse for visning.
Visningspåmelding

Om boligen

Fin 2-roms selveierleilighet med utsikt mot fjorden. Leiligheten ble tatt i bruk høsten 2020 og fremstår som ny, med moderne standard og god takhøyde. Adkomst direkte fra bakkeplan.

Eliløkken Sjøside er et nyetablert boligområde i sjøkanten, pent opparbeidet med promenade langs sjøen og fine grøntareal. Fra Eliløkken er det en drøy kilometer til sentrum av Børsa med godt servicetilbud. Småbåthavn som nærmeste nabo.

Leiligheten inneholder:
Entré, soverom, bad, stue, kjøkken og bod.

Utvendig sportsbod. P-plass rett utenfor leiligheten

Velkommen til visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Kart med kartnålEliløkken 3, 7353 Børsa

Annonseinformasjon

FINN-kode400160504
Sist endret28. mars 2025 19:58
Referanse1702250049

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.