Bildegalleri

DNB Eiendom ved Joachim Hoff og Hedda Tvindesæter har gleden av å presentere Tittutveien 15!

Mysen

Tiltalende 3-roms andelsleilighet med sentral beliggenhet i Mysen | Praktisk planløsning | 3 gode boder | Parkering

Kart med kartnålTittutveien 15, 1850 Mysen
Prisantydning1 950 000 kr
Totalpris
2 137 254 kr
Omkostninger
1 000 kr
Fellesgjeld
186 254 kr
Felleskost/mnd.
4 300 kr
Fellesformue
26 831 kr
Formuesverdi
564 222 kr
Hva er denne boligen solgt for tidligere?Prisstatistikk

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
2
Internt bruksareal
66 m² (BRA-i)
Bruksareal
86 m²
Eksternt bruksareal
20 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
9 m² (TBA)
Etasje
2
Byggeår
1953
Energimerking
G - Oransje
Rom
3
Tomteareal
1 934 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Kjæledyr tillatt
Ingen gjenboere
Kabel-TV
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Rolig
Utsikt
Turterreng

Visning

mandag, 14. april
17:00 – 18:00
Megler og selger ønsker å gi deg som kunde den beste oppfølgingen og opplevelsen før, under og etter visning. Det er derfor obligatorisk påmelding til visninger. Påmelding må skje senest kl. 18.00 dagen før annonsert visning. Dersom du likevel ikke kan komme så har vi forståelse for det, men ønsker da en tilbakemelding så raskt som mulig så vi kan finne en alternativ løsning. Vi har alltid tid til deg. Ta derfor kontakt med megler Joachim Hoff på 909 67 337 så finner vi et tidspunkt som passer sammen.
Visningspåmelding

Om boligen

DNB Eiendom ved Joachim Hoff og Hedda Tvindesæter har gleden av å presentere Tittutveien 15. En tiltalende 3-roms andelsleilighet i firemannsbolig, som blant annet byr på en praktisk planløsning, parkeringsplass, umiddelbar nærhet til marka og kort vei til Mysen sentrum. Eiendommen er beliggende i et veletablert og barnevennlig boligområde. Fra boligen er det omtrent 1,3 km til Mysen stasjon med hyppige avganger til Oslo S.

Leiligheten byr på gode sol- og utsiktsforhold fra en sydvest vendt balkong på ca. 9 m² som har tilgang via stue. I stuen er det store vindusflater som sørger for godt med naturlig lysinnslipp. Her er det også en vedovn som bidrar til en lun og trivelig atmosfære. Videre er det god plass til oppbevaring med en bod på loftet samt to boder i kjeller.

Velkommen

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Kart med kartnålTittutveien 15, 1850 Mysen

Annonseinformasjon

FINN-kode401272506
Sist endret04. apr. 2025 22:57
Referanse205240115

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.