Bildegalleri

Gamlestølen. Prosjektert eksklusiv BUEN hytte - nøkkelferdig inklusiv tomt
2890 Etnedal- Omkostninger
- 63 000 kr
- Totalpris
- 7 913 000 kr
Pris på lån: fra 32 621 kr/mnd
Eff.rente 5,73 %. 4 710 000 o/20 år. Kostnad: 3 119 040 kr. Totalt 7 829 040 kr.
LånekalkulatorNøkkelinfo
- Beliggenhet
- På fjellet
- Boligtype
- Hytte
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Bruksareal
- 150 m²
- Balkong/Terrasse
- 39 m² (TBA)
- Tomteareal
- 1 256 m² (eiet)
- Byggeår
- 2025
- Soverom
- 4
- Meter over havet
- 950
Fasiliteter
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Om eiendommen
Beliggenhet
Idylliske og naturskjønne Gamlestølen ligger fantastisk til på Synnfjell Vest i Valdres, midt i mellom Fagernes og Lillehammer med en kjøretur på ca. 2,5 timer fra Oslo.
Gamlestølen er et gammelt seterområde hvor det har vært drift i uminnelige tider. De som allerede har kjøpt tomt og bygd hytte i området, føler virkelig at dette fjellområdet er noe unikt. Når det gjelder hytteutbygging, er det lagt ned mye jobb i god infrastruktur. Vann, kloakk og elektrisitet er lagt inn. Her kan det moderne familielivet og det enkle fjellivet gå som hånd i hanske.
Gamlestølen tilbyr 350 km køfrie langrennskløyper og flotte turstier innover i Jotunheimen - her kan man virkelig boltre seg!
Tomta ligger inntil alpinbakken og har "ski in/ski out".
Generelt
Hytta som er prosjektert er vår populære modell Kløvfjell. Tomt til 2,5 MNOK er innkalkulert i pris.
Hytten leveres nøkkelferdig inkl. ferdig opparbeidet tomt, (pris for grunnarbeider er stipulert) støpt plate, torv på taket, peis ovn, kjøkken, hvitevarer, baderomsinnredning +++.
Gode kvaliteter gjennomgående.
Har du allerede tomt? Ta gjerne kontakt for tilbud på denne modellen på din tomt, eller en av våre øvrige modeller. Se vår hjemmeside.
Adkomst/Tomteforhold
Adkomst Fra Oslo: Kjør E16 via Bagn i Valdres og til Bruflat eller kjør Gjelleråsen, Rv 4 mot Dokka og videre forbi Bruflat. Fra Bruflat gjenstår ca. 23 km.
Innhold
Buen Kløvfjell har håndverksmessige kvaliteter og utforming som man blir glad for å eie og glad for å iakta. Her er det nok av plass til storfamilien eller sosiale anledninger hvor venner blir med. Det er flere soner og oppholdsrom. Se foreslått planløsning med to bad og oppstue.
Pris komplett nøkkelferdig inklusiv grunnarbeid, støpt plate og tomt. Byggestart vår 2025. Visning av tomt og lignende hyttemodell bygget på Gamlestølen tidligere etter avtale. Kjøkken og stue på over 50 m2, 4 soverom inklusive 2 på hemsen, og egen hemsestue som fungerer perfekt som egen boltre plass for gjester/barn/barnebarn osv. Det er lagt vekt på åpne flater og godt med utsyn. Vi guider deg gjerne gjennom alle detaljer i prosjektet. Ta kontakt.
LEVERANSE;
* Aubo kjøkken ihht tegning inklusiv hvitevarer
* Peis/peisovn (design og miljøkvaliteter)
* Rør og utstyr, baderomsinnredninger og utstyr. God standard
* Elektro ihht NEK 400 standard + downlights + opplegg utelys, varmepumpe m.m
* Kvalitetsfliser i 30x60 utførelse og 1 stavs parkett
* Byggesøknad inkludert
* Bygge og prosjektleder inkludert
* Rigg og drift inkludert
* Komplett nøkkelleveranse
Standard
Alle Buen hytter blir produsert i henhold til TEK17 og er gjenstand for stadig utvikling hvor vi utnytter det beste når det gjelder materialvalg, konstruksjonsdetaljer og design, for å skape en hytte som tåler vårt tøffe klima.
Konstruksjonsdelen av hyttene produseres på vår ISO 9001-godkjente fabrikk i Estland. Det kjente Buen-designet, spesialtilpasninger, tekniske tjenester og kontroll, leveres fra egen produksjon av Buen Hytter på Gvarv i Telemark.
Alle hyttemodellene er produsert i henhold til samme strenge krav og gjør bruk av velprøvde tekniske løsninger. På alle modeller benytter vi markedets kraftigste dimensjonering.
Dette har vi gjort for å gjøre hyttekjøpet trygt for deg som kunde.
For å se nærmere på standarden som er lagt inn i hytta kan dere ta kontakt med selger for nærmere avtale om visning.
Ta kontakt med megler for komplett informasjon
Nærområdet
BUEN HYTTER AS
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.