Bildegalleri

Velkommen til Flishaugen 7 en kvalitetseiendom med umiddelbar tilgang til langrennsløyper, lysløype, flotte turområder og vakre Silkedalen. Jeanette A Eriksrød i DNB Eiendom har gleden av å invitere deg på visning.

Flishaugen

Kvalitetshytte beste beliggenh.|Meget solrikt/​utsikt|Endetomt ca1,2 mål grensermot friareal på 2 sider|Bergvarme|Garasje

Kart med kartnålFlishaugen 7, 3864 Rauland
Prisantydning6 900 000 kr
Omkostninger
173 590 kr
Totalpris
7 073 590 kr
Kommunale avg.
14 389 kr per år
Prisstatistikk

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Hytte
Eieform
Eier (Selveier)
Internt bruksareal
133 m² (BRA-i)
Bruksareal
163 m²
Eksternt bruksareal
30 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
32 m² (TBA)
Tomteareal
1 180 m² (eiet)
Byggeår
2007
Soverom
4
Rom
8
Overtakelse
Overtakelse etter nærmere avtale. Budgiver oppfordres til å opplyse ønsket overtagelse i budskjema.

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Innlagt vann
Alpinanlegg
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bilvei frem
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Peis/Ildsted
Rolig
Utsikt
Fiskemulighet
Innlagt strøm
Offentlig vann/kloakk
Turterreng
Lademulighet

Visning

For at vi skal kunne gi deg den beste oppfølgingen, ber vi om at du melder deg på visning i forkant. Dersom ingen er påmeldt kl 16:00 dagen før visning vil visningen ikke bli avholdt. Påmelding hjelper oss med å planlegge og sikre en god opplevelse for alle interessenter. Meld deg enkelt på ved å klikke på lenken for visningspåmelding. Ønsker du privat visning ring megler Jeanette A Eriksrød som holder til i fjellet. Mob: 90027026 Jeg gleder meg til å møte deg!
Visningspåmelding

Om boligen

Kvalitets eiendom, hytte og garasje med prima beliggenhet og grenser til friområde på 2 sider !

Eiendommen ligger på Flishaugen, mellom Rauland Høgfjellshotell og Vierli ofte kalt "det gylne triangel". Her får du noen av områdets beste solforhold og en flott utsikt.

Umiddelbar tilgang til langrennsløyper, lysløype, flotte turområder og vakre Silkedalen. Rauland Skisenter er lett tilgjengelig via heis eller trasé fra hotellet.
Hytta er oppført i høy kvalitet med utsøkte materialvalg. Det er boret etter bergvarme, og hele første etasje har behagelig vannbåren gulvvarme.

Planløsningen er gjennomtenkt og hytta inneholder: entré, vaskerom, 2 bad, kjøkken med stor spiseplass, stue, 4 soverom loftstue. 2 boder v/ inngangspartiet. Garasje med biloppstilling og en romslig smørebod.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Kart med kartnålFlishaugen 7, 3864 Rauland

Annonseinformasjon

FINN-kode394858648
Sist endret12. mars 2025 09:19
Referanse609250023

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.