Bildegalleri

Solgt
Gaustablikk

Fritidsleilighet på Gaustablikk – Fantastisk beliggenhet og utsikt til Gaustatoppen

Prisantydning1 650 000 kr
Fellesgjeld
0 kr
Felleskost/mnd.
880 kr
Fellesformue
0 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
P-plasser
2
Internt bruksareal
60 m² (BRA-i)
Bruksareal
60 m²
Eksternt bruksareal
6 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
20 m² (TBA)
Renovert år
2015
Tomt
Eiet
Byggeår
1990
Soverom
3
Sengeplasser
8
Meter over havet
1000

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Alpinanlegg
Balkong/Terrasse
Bilvei frem
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Utsikt
Fiskemulighet
Innlagt strøm
Innlagt vann
Turterreng

Om eiendommen

Drømmer du om en moderne og komfortabel fritidsbolig med spektakulær utsikt til Gaustatoppen? Nå har du muligheten til å sikre deg en 50 % eierandel i en flott leilighet på Gaustablikk! Vi deler leiligheten med en annen hyggelig familie, og vi har klare avtaler for fordeling av uker og høytider.

Perfekt beliggenhet for skientusiaster. Leiligheten ligger i Kvitåvatnvegen 472, med umiddelbar tilgang til langrennsløyper og kun 100 meter til skiheisen. Dette er det ideelle stedet for deg som elsker vinteraktiviteter og vil ha kort vei til bakken. Om sommeren byr området på flotte turmuligheter, sykling og naturopplevelser.

Leiligheten inneholder:

3 soverom

Baderom med plass til vaskemaskin

Åpen stue- og kjøkkenløsning

Veranda rundt hele leiligheten, perfekt for å nyte utsikten

Utvendig bod for oppbevaring av ski og turutstyr

2 Parkeringsplasser rett utenfor

Gaustablikk – En helårs destinasjon. Gaustablikk er kjent for sitt imponerende skisenter, langrennsløyper i verdensklasse og spektakulære naturopplevelser. Gaustatoppen, Norges kanskje vakreste fjell, gir deg uforglemmelige turer og utsikt over en sjettedel av Norge på klare dager. Leiligheten ligger rett ved "Den lykkelige sportsmann". Ski inn/ut.

Denne leiligheten er et perfekt valg for deg som vil ha en fritidsbolig med unike opplevelser året rundt, i et område som kombinerer naturskjønnhet med moderne fasiliteter.

Det er mulig med rask overtakelse!

Interessert? Ta kontakt for mer informasjon!

Omkostninger ved kjøp: Ved en kjøpesum på kr 1.650.000 utgjør dokumentavgiften kr 41.250. I tillegg tilkommer tinglysingsgebyr for skjøte på kr 500, samt kr 500 for eventuell tinglysing av pant. Totale omkostninger blir da ca. kr 42.250.

Standard

Leiligheten ble totalt renovert i 2015/2016.

Vesentlige opplysninger

Ta kontakt med selger for mer informasjon.

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Profilinfo

Annonseinformasjon

FINN-kode399513358
Sist endret09. mai 2025 17:44

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.