
Bildegalleri

Velkommen til Myrsetervegen 75!
Kvitfjell Varden - Flott lodgehytte med ski in & out - 3 sov - 1,5 bad - klar for overlevering!
Myrsetervegen 75, 2634 Fåvang- Omkostninger
- 137 500 kr
- Totalpris
- 5 637 500 kr
Pris på lån: fra 23 615 kr/mnd
Eff.rente 6,15 %. 3 300 000 o/20 år. Kostnad: 2 367 600 kr. Totalt 5 667 600 kr.
LånekalkulatorDenne annonsen har fått ekstra effekt fra BLINK
+48% flere klikk enn vanlig
Få flere klikk på din boligannonse+48% flere klikk enn vanlig
Få flere klikk på din boligannonseNøkkelinfo
- Beliggenhet
- På fjellet
- Boligtype
- Hytte
- Bruksareal
- 106 m²
- Soverom
- 3
- Meter over havet
- 763
Fasiliteter
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Om eiendommen
Beliggenhet
Hytten ligger på Varden rett ved tilfartsløype med flott utsikt inn mot bakken på Vestsiden. Kvitfjell byr på alt fra bakker tilpasset barn og helt opp til den som ønsker olympisk standard på løypa. Ønsker du fred og ro kan du nyte fjellet på langrenn eller flere kilometer frikjøringsområder der du kan rendyrke skikjøringen din uten kø og mas. Fra Vardegrenda kan du også gå langrenn til Skeikampen, Gålå og mange andre steder i det 600 km lange løypenettet. Spenn på deg skiene utenfor hytta og skli ned til heisanlegget. Her tar du stolheisen opp til toppen der du kan gå direkte innover fjellheimen. Når det blåser på fjellet kan du legge langrennsturen langs Svinslåa nede i skogen. Da kan du følge langrennssporet helt til Vendalsvatnet, helt på grensen til Sør Fron. Populære langrennsturer er Gompenrunden og Digeråsrunden.
Generelt
Saltdalshyttas interiøransvarlig har valgt ut alle materialer og tilvalg på hytta og den kraftig oppgradert ift standard leveranse når det kommer til alle overflater, elektroleveranse, rørlegger leveranse og kjøkken.
En mer detaljert oversikt finner man under "Innhold" og "Standard" i denne annonsen. Ta gjerne kontakt om det er spørsmål eller det ønskes en befaring i feltet og i hytta!
Adkomst/Tomteforhold
Innhold
Alle innvendige overflater med vegger og himlinger i sandbeiset Sprekkpanel, tykkelse 12mm. Stående på vegg og i møneretning i tak. Gerikter, foringer, tak- og vegglister leveres i samme farge som panelet. Denne hytta er oppgradert fra standard for feltet og er inkludert i prisen.
Vegger på bad med baderomsplater av typen Marcato, Dark Soot, slett plate
Gulv i bad, vaskerom og sauna flislagt, Softbeton 30x60cm
Gulv i vf flislagt med flis str Softbeton 30x60cm. Boder leveres med betonggulv/parket.
Øvrige gulv 1-stav Eik, Sand, Plank
Trapp og innerdører i gråmalt NCS S7500-N.
Utvendige boder leveres med flislagt gulv og sandbeiset sprekkpanel, tykkelse 12mm på vegger.
Sorte ventiler i vegger for tilluft.
Beiset utvendig med to strøk.
For øvrig leveranse og standard innhold se prospekt for prosjektet under "nyttige lenker" til høyre
Standard
Denne hytta er oppgradert fra standard leveranse for Vardegrenda med:
1-stav Eik, Sand, Plank
Sandbeiset Moelven Sprekkpanel.
Lyspakke 1 og 2
Varmepakke
Elbillader inkl. kursopplegg
2 strøk utvendig beis Seterbrun
Ta kontakt med megler for komplett informasjon
Nærområdet
Saltdalshytta Utvikling
Lignende eiendommer til salgs


Kvitfjell Varden - Fantastisk familiehytte med unik beliggenhet nær toppen av Varden, 930 m.o.h! Ski inn/ut!

Meget lekker nyoppført hytte på Svartskardberget - Ski in/out - Badstue - 4 soverom - 2 bad - Stor terrasse


Hytteeiendom med attraktiv beliggenhet på Kvitfjell Vest med 100% ski in/out | 3 soverom| Hems

Kvitfjell - Origo - 3 solgt denne uken! - Meget gjennomført 5-roms med perfekt Ski-Inn/ut, garasje og høy standard!
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.