Vi har ledig et rom i et veldig hyggelig bofellesskap på Strand/Stabekk fra 1. mai 2025
Huset har fantastisk beliggenhet med direkte tilgang til park som grenser til sjøen! Det er kort vei til bussholdeplass, med direkte buss til Oslo som tar deg inn til UiO (Nationalteateret) på kun 10 minutter! Og bussen går "hele tiden", nesten døgnet rundt. Videre er det kun 10 minutter med buss til Sandvika sentrum og 15 minutter til Høyskolen i Oslo og Akershus i Pilestredet. I tillegg er det gåavstand til Fornebu/Lysaker. Et perfekt sted for studenter eller svært sentralt for arbeidstakere, med andre ord!
Det er også gåavstand til Stabekk sentrum, med togstasjon for tog i retning både Oslo og Drammen.
I dag bor det fire gutter i bofellesskapet, men vi søker nå etter en ny leietaker da en flytter ut.
Huset er bygget i 2007, og ligger i andre rekke til sjøen, med mange fantastiske tur-muligheter og flott sjøutsikt. Det er i tillegg parkeringsmuligheter i nærområdet.
Huset har to bad, stort kjøkken, loftstue, og kjellerstue samt lagringsplass. Eiendommen ligger rett ved en flott park med direkte adkomst til sjøen, og huset har hage og terrasse. Soverommet kan leies ut med seng, skrivebord og kontorstol.
Visning arrangeres etter avtale, vær raskt ute med å ta kontakt :)
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.