Koselig enebolig på en flate er ledig for leie fra og med 1. mai 2025. Leiepris er på kr 10500,- pr. mnd.
INNHOLD: Boligen er på 1 etasje og består av entre, bad/wc, kjøkken, stue og 2 soverom. Det ene soverommet har tilgang til en egen liten terrasse, og boligen har egen garasjeplass samt tilgang til stor hage.
BELIGGENHET: Boligen er lokalisert sentralt på Hafslundsøy. Kort vei til skoler, butikker, kollektiv transport og Sarpsborg sentrum.
DYREHOLD OG RØYKING: Det er ikke tillatt med hverken dyrehold eller røyking innendørs.
DEPOSITUM/GARANTI: Det kreves et depositumsbeløp tilsvarende 3 måneders husleie som sikkerhet for leieforholdet eller garanti fra NAV.
VISNING: Visning etter avtale. Send meg gjerne en melding på finn eller sms på mitt tlf.nr med beskrivelse av deg/dere.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.