Boligen er beliggende på meget pent og rolig område. Boligområdet består hovedsakelig av en god blanding småhusbebyggelse og villaer.
Matbutikken Rema 1000, Extra og Bunnpris ligger i nærheten. Og Ask senter innehar et godt servicetilbud med bla. matbutikk, post, bank, minibank, apotek, kafeer, restauranter, lege, fitnes etc.
Det er flotte tur og friluftsområder og langgrenski. I nærområdet finner du fotballbane, lekeplasser, ny og stor flerbruks idrettshall, treningssenter med mer.
Avstander: Oslo: ca 40min Gardemoen: ca. 20min
Innhold: Utleiedelen er i første plan og 36 kvm. Leilighet består av egen separat entre med egen inngangsdør. Det er gulvvarme og mekanisk ventilasjon i hele leiligheten. Kjøkken er lyst og moderne, hvitevarer som følger med er kjøl / frys, komfyr og oppvaskmaskin. Det er god plass til spisestue og sofakrok i stuen. Leiligheten har store vinduer mot sør. Soverom med plass til stor dobbeltseng og garderobe.
Det medfølger p-plass. Strøm avregnes etter forbruk og tilkommer leien.
Vi er på utkikk etter leietager(e) som er tillitsvekkende, rolige og ikke-røykende i leilighet. Husdyr ikke tillatt.
Ta kontakt for visning og evt. andre spørsmål rundt leiligheten og området.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.