Leilighet til leie: Halvpart av 2-mannsbolig nær sentrum
Vi tilbyr en koselig halvpart av 2-mannsbolig kun en steinkast fra sentrum. Boligen har 2 soverom og 2 stuer, hvorav den ene kan gjøres om til soverom. Et stort kjøkken gir god plass til matlaging og samvær.
Detaljer:
2 soverom 2 stuer (den ene kan brukes som ekstra soverom) Mulighet for å male i egne farger Langtidsleie ønskes Egner seg best for et rolig par Dyrehold ikke tillatt Ingen parkering i bakgården, men det er parkeringsmuligheter langs nabogaten Vi ber de som er interesserte om å sende en kort beskrivelse av seg selv og hvor mange som er tiltenkt å bo i leiligheten.
Ta gjerne kontakt for mer informasjon eller visning!
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.