Det er et flott rekkehus med 3 etasjer og underetasjen leies ut med hagen. Inngangen er gjennom stuen i første etasje.
I underetasjen er det et soverom med en liten bod, et bad, en stue med åpent kjøkken og hage med terrasse. Kjøleskap, vaskemaskin og fryseboks er inkludert. Strøm, vann og internett er også inkludert. Leiligheten har egen parkeringsplass, og mulighet for å lade bilen.
Kort vei til bussholdeplass og 7 minutters kjøretur til togstasjonen.
Boligen har flere flotte uteområder som tjern og skog. Dessuten har boligen gode solforhold. Og er i nærheten av Liertoppen.
Leiligheten ser litt annerledes ut på bildene siden personen som bodde der har flyttet ut.
Siden inngangen er gjennom stuen ønsker jeg å leie ut bare til en kvinne/kvinner.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.