Bildegalleri
Korttidsleie - 10.februar-01.mars (sentralt og rolig fullt møblert 68kvm, 2 soverom+ kontor m. piano)
Ensjøsvingen 8C, 0661 Oslo- Månedsleie
- 12 000,–
- Depositum
- 2 000,–
Nøkkelinfo
- Internt bruksareal
- 68 m² (BRA-i)
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 2
- Etasje
- 4.
- Leieperiode
- 10.02.2025
Fasiliteter
Beskrivelse
EDIT: The place is only available for short term rent between 11.02-01.03.2025
Fin og sentral leilighet leies ut mellom 11.februar-01.mars for 11 000 (strøm, varmtvann, internett inkludert).
Leiligheten ligger rolig til på Ensjø, 3-5 min gange fra Ensjø T-banestasjon og 37-bussen v. Etterstadgata. Kort vei til store dagligvarebutikker på Ensjø Torg og vakre omgivelser på Kampen/Vålerenga.
Leiligheten har et velutstyrt kjøkken, spisestue/stue, 1 soverom med 180cm seng, 1 soverom med 90 seng og et kontor med pult/pc-skjerm og et silent piano (akustisk og elektrisk piano) og. Om du ønsker å bruke pianoet, må det kun gjøres elektrisk). Leiligheten har peis i stua og 2 frittstående varmeovner. Badet har både vaskemaskin og tørketrommel.
Visning
Hybel.no
Nyttige lenker
Nærområdet
Annonseinformasjon
FINN-kode | 390625382 |
---|---|
Sist endret | 26. jan. 2025 23:40 |
Referanse | leilighet-4-roms-ensjosvingen-8c-oslo |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.