Er du på jakt etter en lys, moderne og sentralt beliggende leilighet i Larvik? Nå har du muligheten til å leie en flott 2-roms selveierleilighet på 65 kvm i Karlsrogate 1 – en perfekt beliggenhet med gangavstand til alt byen har å by på.
🔹 Om leiligheten: ✅ 2-roms på 65 kvm (P-ROM) ✅ Åpen og lys stue med moderne kjøkken fra Kvik ✅ Integrerte hvitevarer fra Siemens ✅ Flislagt bad med varmekabler og kvalitetsinnredning fra Kvik ✅ Franske balkonger med doble innadslående dører ✅ Enstavs eikeparkett i alle rom ✅ Bod på 5 kvm
🔹 Perfekt beliggenhet: 🚆 190m til jernbanestasjon og kollektivtransport 🛍 200m til torvet med butikker og kjøpesenter 🎭 650m til Bølgen kulturhus 🏖 800m til strender og badeplasser 🌳 1 km til Bøkeskogen med merkede turstier
🔹 Praktiske fasiliteter: 📍 Adkomst: Hovedinngang fra Karlsrogate med trapp eller heis fra Prinsegata 💡 Felleskostnader: Inkluderer forsikring, fellesstrøm, heis, TV/Internett, rengjøring fellesarealer m.m.
Leiligheten er innflyttingsklar og perfekt for deg som ønsker en lettstelt bolig med nærhet til alt Larvik sentrum har å by på.
📩 Interessert? Ta kontakt for visning!
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.