Lys, romslig og trivelig leilighet med utsikt, stort bad og badstue til leie i veldig rolig villa strøk. Nytt kjøkken fra 2021. Her med spiseplassen. Takene i utleiedelen var nye, med ekstra isolering i 2022.
Rundt 10 min. gange til tog - Slependen stasjon, toget går hvert 15 minutter både mot Asker og Oslo. Toget tar ca. 15 minutter til Oslo sentrum, og 10 minutter til Asker. Det er kun 5 min. med bil til Sandvika badestrender - Kadetttangen/Kalvøya. Sandvika Storsenter (Nordens største kjøpesenter) og IKEA Slependen. I tillegg er det gode ski og turmuligheter i Vestmarka. (ca.10 min med bil).
Prisen er inkludert: Bredbånd.
Parkering på gårdsplassen.
Leiligheten er umøblert, opplegg til vaskemaskin og kjøleskap. Det er kabeltv tilknytning men dekoder og abonnement må påkoste av leieboer.
Strøm er ikke inkludert. Leiligheten har egen strømmåler og må påkoste av leieboer.
Leiligheten er tilgjengelig fra og med 03. mars 2025. Leies ut for et år av gangen, med mulighet for forlengelse.
Utleies til en person eller et par. Ikke røyk eller husdyr. Ønsker en kort beskrivelse om deg og referanse. Visning etter avtale.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.