Eiendommen ligger meget idyllisk og usjenert til med lang solgang og fin utsikt. Her kan man oppfylle drømmen om det rolige livet på landet! Utvendig er det laget koselig uteplass med platting, beplantning og plen.
Området byr på mange fine turmuligheter, bl.a. til flotte bærområder som multemyr, blåbær- og tyttebærlyng, brigebærbusker etc. Her finner vi et rikt dyreliv, og man har mulighet for småviltjakt og reinsdyrjakt samt fiske i områdets ca. 30 fiskevann.
Fra eiendommen tar det bare 5 km. opp til hytteområdet Fekjan og til preparerte skiøyper som strekker seg milevis innover i fjellet. Fekjan er et idyllisk gammelt stølsområde som også et flott utgangspunkt for fjelltopp turer.
Inkludert i leieprisen er Fiberbredbånd fra Bruse og TV fra Altibox.
Strøm, snømåking/strøing og kommunale avgifter er ikke inkludert.
NB - enkelte bilder er misvisende grunnnet pågående arbeid i enkelte rom
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.