Pen leilighet med NYTT bad og gulv i gang og stue.ble ferdigstilt i januar.Skyvedørgarderobe med STORT speil på soverommet.varmepumpe på stua holder strømregninga nede
stille og rolig boretslag.noe av det beste er sjølufta når man våkner på morgenen.leiligheten er lite brukt de siste 4åra da jeg har reist mye på båt.
gangavstand til butikk rett over veien. ca 20min kjøring til Fillan og 15min til Sistranda/Frøya ligger rett ved veien og bussen stopper ved butikken.ser sjøen fra stua.ca 100meter gange. Leiligheten er på 41kvadrat.med bod på 2kvadrat i kjeller.og fellesareal med mini et treningstudio
Perfekt for enslig person. 1parkeringsplass på baksiden.
Helst langtidsleie 8000 med fiber internett inkludert. Kjøleskap og komfyr
3måneders depositum
Jeg bor 3timer unna.men visning kan ordnes fortløpende
ved spørsmål kan jeg nåes på 41385926
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.