Snart ferdigstilt 2.roms leilighet på Furuhaugen Melhus. Ligger avskjermet til, men likevel lett tilgjengelige bussforbindelser.
Leiligheten er plassert på samme nivå som hoveddelen av huset, og det vil ikke være noe bruksareal i etasjen over. Boligen ligger i en skråning, som resulterer i at leiligheten i praksis vil være i andre etasje og ikke på bakkeplan.
Se markert plantegning og fasade.
Fasiliteter å trekke frem: - Alt av hvitevarer medfølger, inkl. vaskemaskin. - Nyoppført bolig med lave oppvarmingskostnader. - Gode utsikt og solforhold. - Lagt opp til El-bil lader på egen parkeringsplass. - Husdyr kan tillates etter avtale. - Kan møbleres enkelt etter ønske/behov.
Bare ta kontakt ved spørsmål!
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.