Bildene viser leiligheten møblert, men er kun ment som illustrasjon. Det står i utgangspunktet kun et garderobeskap på soverommet.
Leiligheten er i 1. etasje i bolig fra 2012. Den består av stue/ kjøkken med integrerte hvitevarer (kjøl/ frys og komfyr), soverom og flislagt bad med dusj. Leiligheten holder en fin standard og byr på lysmalte flater, godt med sollys, balansert ventilasjon og ekstra takhøyde. I husleien er oppvarming, strøm og bredbånd/ TV inkludert. Vannbåren varme i alle gulv bidrar til en behagelig oppvarming av leiligheten og kan reguleres etter eget ønske. Vaskemaskin på badet - speil og dusjforheng er montert. Rolige omgivelser i enveiskjørt gate med felles "tun"/ innkjøring som deles med to andre boliger. Parkering lar seg gjøre i veiene i området rundt boligen.
Østhorn T-banestasjon ligger kun 200 meter unna (linje 5: Sognsvann/Ringen). Reisetid til Blindern/sentrum er henholdsvis 7/12 minutter. Fra Tåsensenteret (400 meter) går det flere busser. Kort avstand også til BI i Nydalen, Sognsvann, Idrettshøgskolen, Ullevål stadion og Storosenteret.
Herfra kan du sykle/ gå ski rett ut i Marka. På vinterstid kan man faktisk spenne på seg skiene i hagen, gå opp Havnabakken, inn Havnajordet og rett inn i Marka!
I boligens hoveddel i 1. og 2. etasje bor vi; en familie på to voksne og tre ungdom. Leiligheten har separat inngang. Sykkel og ski kan oppbevares i garasje - ellers ingen bod i leiligheten.
I stedet for depositum betales forskuddsleie for to måneder ifbm. inngåelse av leiekontrakt.
Ta kontakt for visning!
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.