Bildegalleri

DRANGSVANN - SOMMERRO

Drangsvann/​ Sommerro/​ Randesund - INNFLYTTINGSKLAR og oppgradert eneboliger i kjede med carport. Solrik beliggenhet!

Kart med kartnålLangetjønntoppen, 4638 Kristiansand S
Prisantydning6 700 000 kr
Totalpris
6 755 872 kr
Omkostninger
55 872 kr
  • Planlegging

    Ferdig byggget

  • Salgsstart

    Fortløpende

  • Byggestart

    Ferdig byggget

  • Overtakelse

    Fortløpende

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
4
Primærrom
132 m²
Bruksareal
162 m²

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Offentlig vann/kloakk
Utsikt
Barnevennlig
Garasje/P-plass
Kabel-TV
Parkett
Balansert ventilasjon
Bredbåndstilknytning
Lademulighet
Peis/Ildsted
Turterreng

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.Visningspåmelding

Beskrivelse

Velkommen til Sommerro

Drangsvann er et nytt boligfelt øst for Kristiansand. De siste årene har vi sett de 2 første byggetrinnene reise seg. Som utbygger har vi sittet på sidelinjen i starten og ventet på det vi anser som indrefileten. Nemlig Sommerro! Her har vi sikret oss flate tomter velegnet for lek og hygge rundt husene på en liten høyde med utsikt over området og naturen som omslynger det. topografien i området sikrer at alle husene får sol fra tidlig til sent samtidig som de også ligger i enden av en blindvei. Vårt fokus har vært sol, utsyn og usjenert beliggenhet. Her mener vi at vi har innfridd på alle punkter.
Område Drangsvann fokuserer på å være en aktiv bydel med grønne omgivelser og levende gatetun. Allerede i dag er det turløyper, badeplasser, kajakkhotel, ballbane og massevis av kvartalslekeplasser. Alt omkranset av natur. I den videre utviklinga av området vil det komme flere aktiviteter som ballbaner, ballhall, padel, løyper lekeplasser, barnehage m.m.

Sammen med Siv.ark. MNAL Janicke Jebsen Vinje i Seil Arkitekter har vi tegnet noen hus vi er stolte av og som vi gleder oss til å se bli tatt i bruk.

Beliggenhet

Ved avkjøringa på Høvågveien inn mot Drangsvann kjører en ut til høyre i første sving og følger sletta innover til Langatjønn. På øverste nivå i bakgrunnen ligger tomtene våre. Enkel adkomst til solrike og usjenerte tomter med flott utsyn over området og naturen rundt. Kort avstand til alle nåværende og fremtidige tilbud.

Innhold
Etg 1: Entrè, gang, 2 bad, vaskerom, 2 soverom, tv-stue med utgang til tomt.
Etg 2: Stue/kjøkken med utgang stor solrik terrasse, soverom.

Standard

Oppgradert bolig klar for innflytting

Parkering

I carport og på tomt.

Oppvarming

Vedovn i stue. Forøvrig elektrisk.

Tomt

Eiet tomt. Noe naturtomt.

KUNNSKAP - PRESISJON - TRYGGHET

Aamodt Hus ønsker å ivareta våre kunder på best mulig måte. Vi strekker oss lengre enn langt for at man skal være fornøyd.

Vi tilbyr samarbeid med interiørkonsulent som hjelper med optimalisering av deres nye hjem. Hennes faglige kompetanse bistår blant annet med utbedring av planløsninger, fargeveiledning, materialvalg, kjøkkendesign og møbleringsplan- etter deres ønsker og behov.

Og med fokus på kvalitet i arbeidet, faglige kunnskaper og vår brede erfaring, skal våre kunder være i trygge hender under hele byggeprosessen med Aamodt Hus.

Hvorfor kjøpe et Aamodt Hus?

•Energieffektive boliger
•Kvalitet i arbeidet
•Miljøsertifisert
•Overleverer i henhold til avtalt tid
•Tidsriktig standard
•Arealeffektive boliger
•Tilpasningsmuligheter
•Enklere vedlikehold
•Balansert ventilasjon
•Lav dokumentavgift
•Tid på salg av eksisterende bolig
•Ingen delbetaling før overtakelse
•1års befaring etter ferdigstillelse
•5 års reklamasjonsrett

Nærområdet

Kart med kartnålLangetjønntoppen, 4638 Kristiansand S

Annonseinformasjon

FINN-kode389889952
Sist endret03. mars 2025 13:52
ReferanseLangetjønntoppen 29

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.