Bildegalleri
Fargerik sneakers fra Creative Recreation - 37/38
Beskrivelse av varen
Jeg har tatt en opprydding i mine oppbevaringsbokser - og der fant jeg bl.a disse.
Skoene ser ubrukte ut når jeg ser på sålen under, dog muligens kun brukt et par ganger - husker dessverre ikke. De har i mange år nå ligget lagret i en oppbevaringsboks. (Kanskje derav litt formet av det, ref. bildene?)
Selger de nå videre da jeg rett og slett ønsker å bli kvitt alt som ikke brukes!
Skoene virket til info litt stive i stoffet da jeg tok de frem igjen i dag - det er mulig at det kommer av at de fikk seg en vask før jeg la de bort. De blir i så fall myke igjen ved bruk.
Merket er Creative Recreation - et merke kanskje mer kjent i utlandet, men som kan sidestilles med Converse hva gjelder pris.
Selger disse rimelig videre da jeg aldri kommer til å bruke de :) Hvite nye lisser medfølger ved kjøp.
Kanskje noe for en tenåring som liker både sneakers og farger?
Selger: Ikke røyk, ikke husdyr, tar godt vare på sine ting og er svært renslig, for den som er opptatt av denslags ved gjenbruk :) Mao, skoene er blitt pent og tørt oppbevart. Jeg har også alltid pleid å bruke en såle over originalsåle. Se ev. boksen de har ligget lagret i.
Kan sendes via HeltHjem/Posten/PostNord, frakt tilkommer.
Obs! Til info. Har nylig dessverre opplevd at en hjembestilt pakke ble frastjålet fra postkassen. Dette var en førstegangsopplevelse, dog aldri opplevd at Helthjem-pakker ikke er blitt levert, så håper og tror at det ved interesse vil gå fint å fortsatt sende fra egen postkasse.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 14.2.2025 kl. 15:53 ・ FINN-kode: 349089532