Bildegalleri
Pronovias brudekjole. Før 27 000,- , NÅ 12 000,-!
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 234 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: 40
Farge: Hvit
Vakker brudekjole fra Pronovias. Kjolen heter "katinka". Kjøpt helt ny på Maria Schei brudesalong på Bryne og brukt 1 gang av meg i 2024. Ny pris 27 000,-.
-Tilpassninger som er gjort: sydd inn og kortet ned på armenes lenge. Livvidden på kjolen er ca 75 cm. Jeg er 175 cm høy. Kjolen klemmer ikke noe sted under navelen, faller mykt og rett ned rundt hoftene. På bilder fra pronovias ser du kjolen med lange ermer, mens på bilder av meg ser du slik den er tilpasset.
-Stoff: chiffong, blonder og paljetter
-kjolens underdel/skjørt er av 4 tynne lag, noe som gir en myk og nydelig look. Ikke gjennomsiktig underdel. Overdelen av kjolen er gjennomsiktig (jeg brukte kopper med innvendig tape for å skjule brystvorter. Koppene ble altså ikke sydd inn i kjolen så en kan velge å gå uten noe under om en ønsker).
-Renset på renseri 2 uker etter bryllupet, se kvittering på bilder. Noen få bruksmerker kan letes frem i skjørteenden, kjolen er sart og tynn i stoffet og vanskelig å rense. Er ikke synlige merker før du leter etter det.
Spør gjerne om du lurer på noe!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 24.6.2025 kl. 12:04 ・ FINN-kode: 375348302
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt


















