Bildegalleri
HF35C Elektrosmog analyser for høyfrekvens
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Original Gigahertz Solutions måleapparat for 800 MHz til 2,5 GHz i pent brukt tilstand med retningsstyrt antenne.
Enkel i bruk, 9V batteri medfølger, klar til bruk.
Obs! Måler ikke 5G. det krever dyre apparater, derfor lav pris. Testet AMS måler med den og den fanges IKKE opp, ettersom forskjellige målere sender på forskjellige frekvenser (ene er utenfor rekkevidde), så IKKE stol på resultatet for AMS.
Ellers fanger du opp all ikke-ioniderende stråling innenfor oppgitt frekvensområde som GSM/mobil, radar, DAB, DECT/trådløstelefoner, WLAN (2,5GHZ), router og annen mikrobølgestråling.
Tenkt til privatbruk for å finne strålekilder, til kontroll, sanering/oppussing. Ville brukt enheten kun til forhåndssjekk, ikke som vurderingsgrunnlag for flytting / oppussing! Betal da heller for målerapport gjennomført av ingeniør. For mer info sjekk FELO.NO
Selges som det er, i god stand. Frakt kommer i tillegg.
Nypris var 400 EUR.
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 30.1.2025 kl. 19:32 ・ FINN-kode: 391427529