Bildegalleri
Savic Suite XL vurderes solgt rimelig
Beskrivelse av varen
Tilstand: Må fikses - Noen mangler/ødelagte deler
Buret har blitt brukt som rottebur i tre år, og nå stått ubrukt i et halvt. Dette er absolutt det beste buret på markedet for rotter, med stor høyde og mye gulvplass i tillegg. Dørene åpnes helt, som gjør det enkelt å rengjøre og sette opp. Buret kan deles opp og hver del brukes separat om det er ønskelig. Kan også brukes til chinchilla eller fugl, men vet ikke hvor praktisk det er til det formålet.
Buret har fått litt slitasje over årene, derfor selges det rimelig. Ny pris er rundt 7000.
Det største problemet er at connectorene som holder de to delene av buret sammen mangler, og buret derfor ikke kan stå med begge delene oppå hverandre sikkert lenger. Disse finner man på savic sine nettsider for 10€.
Det neste problemet er mindre alvorlig, bunnplaten er tygd i det ene hjørnet. Det gjør at hvis man bruker strø i bunnen så vil det falle gjennom. Jeg brukte alltid å ha gravekassen deres oppå dette området, men hvis du er crafty anbefaler jeg å lage en ny bunn av plexiglass. Da kan man også unngå problemet med at strø havner utfor buret når det graves/løpes. Finnes mange gode instruksjonsvideoer der ute om hvordan det kan gjøres.
Ellers er buret i god stand. Trenger sikkert å vaskes godt og hengslene oljet, hvis det hadde vært varmere i været skulle jeg gjort det selv. Alle fire plattformene følger med, og stiger.
Kjøper må selv hente/stille seg ansvarlig for levering. Buret er veldig tungt, og selv sammenlagt tar det mye plass. Har fått det inn i en liten bil når setene ligger nede.
Har fortsatt en del rotteutstyr som ny eier kan få med på kjøpet om de ønsker det.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 27.2.2025 kl. 19:58 ・ FINN-kode: 395605283